Районна газета

ГРУПОВИЙ ЗАХІД ДЛЯ ЖІНОК

Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено проведення круглого столу, темою якого було обговорення нагальних питань прийомних сімей.


На груповий захід був запрошений керівник бюро правової допомоги Сергій Куцеренко. «Шановні Мами, шановні Жінки, бюро щиро вітає Вас  з нагоди Міжнародного жіночого Дня та бажає Вам міцного здоров’я, любові та сімейного благополуччя. Хай Ваша нелегка жіноча праця несе Добро на благо всіх дітей, а Господь в усьому допомагає!», - так розпочав зустріч  Сергій Юрійович.


Далі він розповів про структуру та основні завдання системи безоплатної правової допомоги, окремо зупинився на порядку надання такої допомоги дітям-сиротам,  дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Привів приклади захисту інтересів дітей працівниками бюро, надав роз’яснення з питань сімейного законодавства та законодавства, що регулює правові відносини прийомних сімей.


Протягом заходу жінки, в свою чергу, цікавилися змінами в законодавстві, що стосуються нових правил стягнення аліментів на дітей, відповідальності боржників.


Також були розглянуті питання спадкового права,  а сааме захист прав власності таких дітей, порядку спадкування майна, тощо. На деякі непрості та не вирішенні протягом тривалого часу питання, що стосувалися окремих дітей, керівник бюро обіцяв провести їх індивідуальний правовий аналіз та письмово надати обгрунтований правовий висновок, запропонувавши відповідний алгоритм покрокових дій

.
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –0-800-213-103 (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)

Краснопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено проведення круглого столу, темою якогобулообговореннянагальнихпитаньприйомнихсімей.

 На груповий захід був запрошений керівник бюро правової допомоги СергійКуцеренко. «Шановні Мами, шановні Жінки, бюро щиро вітає Вас  з нагоди Міжнародного жіночого Дня та бажає Вам міцного здоров’я, любові та сімейного благополуччя. Хай Ваша нелегка жіноча праця несе Добро на благо всіх дітей, а Господь в усьому допомагає!», - так розпочав зустріч  Сергій Юрійович.

Далівінрозповів про структуру та основнізавданнясистемибезоплатноїправовоїдопомоги, окремозупинився на порядку наданнятакоїдопомогидітям-сиротам,  дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, щоопинилися в складнихжиттєвихобставинах. Привівприкладизахистуінтересівдітейпрацівниками бюро, надавроз’яснення з питаньсімейногозаконодавства та законодавства, щорегулюєправовівідносиниприйомнихсімей.

Протягом заходу жінки, в своючергу, цікавилисязмінами в законодавстві, щостосуютьсянових правил стягненняаліментів на дітей, відповідальностіборжників.

 Такожбулирозглянутіпитанняспадкового права, а сааме захист прав власності таких дітей, порядку спадкування майна, тощо. На деякінепрості та невирішенніпротягомтривалого часу питання, щостосувалисяокремихдітей,керівник бюро обіцявпровести їхіндивідуальнийправовийаналіз та письмовонадатиобгрунтованийправовийвисновок, запропонувавшивідповідний алгоритм покроковихдій.

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –0-800-213-103 (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}