Районна газета

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання  частини 1 статті 45 Закону України «Про державну службу» керівники органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповіднго державного органу.

21 лютого у Малому  залі Краснопільського районного Палацу культури відбулася 25 сесія  Краснопільської районної ради. У засіданні взяли участь: голова Сумської обласної ради Володимир Токар, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, редактор районної газети та громадськість району.

На сесії було заслухано публічний звіт голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи. Презентована інформація про проведені заходи, про  виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання реалізації державної політики на місцевому рівні.

Голова райдержадміністрації зазначив, що у звітному періоді особлива увага приділялась реалізації на території району вимог діючого законодавства та здійсненню заходів для стабільного зростання показників економічного та соціального розвитку району, успішно проходить реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади, створені дві територіальні громади – Краснопільська та Миропільська, в яких проживає 73% населення району. В результаті проведеної роботи забезпечено стабільне соціально-політичне становище.

На завершення свого звіту Сергій Хрупа  додав: «Попри позитивні результати роботи в певних напрямах, залишається ще багато проблем, які ми маємо вирішувати спільно, тому закликаю всіх до співпраці. Сподіваюсь,що проблемні питання будуть врегульовані, і це дасть нам можливість динамічніше розвиватися і сповна використати внутрішні резерви в інтересах жителів району. Ці резерви у нас є, і вони враховані при розробці проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік.»

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ