Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

         6 лютого 2018 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом голови Краснопільської райдержадміністрації Сергія Хрупи.  В засіданні колегії взяли участь начальники відділів апарату, самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів міністерств і відомств в районі, представник засобів масової інформації.

         На засіданні колегії були розглянуті такі питання: Про підсумки виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Краснопільського району за 2017 рік та Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій громадян в 2017 році.

         По першому  питанню доповів Годуненко Володимир  –начальник управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації. Він наголосив на тому, що в агропромисловому комплексі району постійно проводиться організаційна робота, направлена на впровадження систематичних економічних реформ, Програми Президента України «Україна для людей», Стратегії соціально економічного розвитку Краснопільського району на період до 2020 року, реформування аграрного виробництва.

         На виконання плану заходів управлінням агропромислового розвитку сформовані виробничо-інвестиційна карта розвитку агропромислового комплексу на 2018 рік, якою передбачено реалізацію цілого ряду інвестиційних проектів практично за всіма її напрямками, щодо збільшення потоку інвестицій в аграрний сектор Краснопільщини.

         Виконання заходів програми дозволило отримати станом на 01.01.2018 року приріст виробництва валової продукції сільського господарства на рівні 104,9 %, що дало змогу підвищити середньомісячну заробітну плату одного працівника зайнятого в сільському господарстві до 5877,00 грн, більше відповідного періоду минулого року на 91,7 %.  

         По другому питанню доповідала Лавріненко Олена – начальник управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації.

         Вона зазначила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 року №321 «Про затвердження порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів» управлінням проводиться робота щодо видачі направлень особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим особам на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, ортопедичним взуттям, засобами реабілітації та пересування, формування особистих справ осіб з інвалідністю та занесення всіх даних до Центрального банку даних з проблем інвалідності.

         Після розгляду питань порядку денного колегії Галина Акименко – директор Краснопільського районного центру зайнятості ознайомила всіх присутніх з підсумками діяльності районної служби зайнятості за 2017 рік та визначенням пріоритетних напрямків її реформування у 2018 році.

         Учасники колегії заслухали та обговорили інформацію доповідачів. За результатами розглянутих питань було прийнято відповідні рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, дані доручення виконання, яких взято на контроль.

         Також Сергій Хрупа наголосив на спробі спецслужб іноземних держав загострити і дестабілізувати соціально-політичну та економічну ситуацію в регіоні, здійснення компрометації органів державної влади для подальшої їх дискредитації та нанесення шкоди державній безпеці України та попередив про можливе втягування службових осіб органів державної влади у злочинну діяльність.