Районна газета

СВЯТО ЛЮДЯНОСТІ ТА ДОБРА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 5 листопада.

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято.

Напередодні свята, 3 листопада, у великому залі Палаца культури зібралися люди, які небайдужі до людських проблем, завжди відкриті до спілкування з тими, хто потребує допомоги. Це працівники управління праці та соціального захисту населення, спеціалісти управління Пенсійного фонду, працівники територіального центру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних осіб, спеціалісти районного центру зайнятості, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Краснопільського психоневрологічного інтернату та ветерани соціальної сфери. Саме ці люди піклуються про ветеранів війни і праці,людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості. Знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

З нагоди професійного свята найщиріші вітання висловили Олена ЗАВГОРОДНЯ, керівник апарату Краснопільської райдержадміністрації, та Віталій САВОНЕНКО, голова районної ради.

«Усім працівникам соціальної сфери щиро дякуємо за сумлінну працю. Віримо, що ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці Краснопільського району мали гідну роботу та гідне життя», - завершила свою промову Олена Миколаївна.

За високий професіоналізм в роботі, особистий внесок у розвиток соціальної сфери, активну участь у діяльності профспілкової організації та з нагоди професійного свята спільними Грамотами районної ради та районної державної адміністрації було нагороджено провідних спеціалістів соціальної сфери.

До привітань приєднався директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і голова районної профспілкової організації працівників державних установ України Тарас ШЕВЧЕНКО. Тарас Григорович привітав колег зі святом та вручив грамоти разом з матеріальним заохочення 2 працівникам соціальної сфери.

До всіх привітань з найщирішими побажаннями приєдналися і аматори сцени Краснопільського району, надсилаючи свої музичні вітання.