Районна газета

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ! НІЩО НЕ ЗАБУТЕ! ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

У нашому календарі є немало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. 28-го жовтня 1944-го року в ході Східно-Карпатської операції, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України.

27 жовтня Краснопільщина приєдналася до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! З нагоди відзначення визволення України від нацистських загарбників за участю т.в.о. голови райдержадміністрації Сергія ХРУПИ та голови районної ради Віталія САВОНЕНКА відбулася урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Добра пам’ять про героїв буде завжди жити в наших серцях.