Районна газета

ІНТЕРАКТИВНА ІНВЕСТИЦІЙНА КАРТА З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ - UA МАР

Відповідно до Національних планів дій з відновлюваної енергетики та енергоефективності на період до 2020 року важливим завданням є сприяння залученню інвестицій у проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

З цією метою створено Інтерактивну інвестиційну карту з енергоефективності та відновлюваної енергетики України - UA МАР. Ця потужна веб-платформа акумулює інформацію про реалізовані та потенційні проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики і забезпечує комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами з метою сприяння залученню інвестицій у зазначені сфери.

Завдяки карті UA МАР інвестор може у вільному доступі розглянути бізнес-пропозиції з різних регіонів України, проаналізувати проекти з готовим техніко-економічним обгрунтуванням та зв'язатися з розробником.

Карту розроблено та запроваджено Держенергоефективності, ГО «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи компанією GIZ GmbH.

Посилання на карту