Районна газета

З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ДО ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко разом з заступником голови РДА Іриною Юхтою з робочим візитом відвідали Чернеччинську сільську раду.

Спочатку керівники району побували в місцевому НВК, де вони поспілкувалися з директором та педагогічним колективом, поцікавилися проблемними питаннями навчального закладу.

- З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти, забезпечення закладів освіти новітнім та сучасним обладнанням у 2016 році були виділені певні кошти з обласного та районного бюджетів освітнім закладам району. Зокрема для придбання обладнання природничо-математичного спрямування Чернеччинському НВК у минулому році з районного бюджету було виділено 20 тис. грн.. Цю практику ми будемо продовжувати і надалі, вирішувати ті проблемні питання, які стоять перед закладом, це і придбання мультимедійного обладнання, подальше оновлення матеріально-технічної бази, проведення заходів з енергозбереження тощо, - повідомив Юрій Яремчук.

Далі Ю.А. Яремчук та В.О. Савоненко відвідали Чернеччинський АЗПСМ. Очільники району поцікавились проблемами амбулаторії, поспілкувалися з медичним персоналом та передали лікувальному закладу кардіограф.

- Минулий рік був проголошений Роком охорони здоров’я на Краснопільщині. Проте районна влада і надалі буде спрямовувати всі зусилля задля підтримки закладів медицини на селі, продовжувати їх забезпечення всім необхідним обладнанням, медикаментами тощо. Жителі Краснопільщини мають отримувати якісну та кваліфіковану медичну допомогу, - наголосив Юрій Яремчук.