Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО ШТАБУ З КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА РЕАГУВАННЯ НА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

В зв’язку з складними погодними умовами 08.01.2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Яремчука відбулося засідання районного штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в осінньо-зимовий період.

Під час наради обговорено порядок дій спрямованих на попередження надзвичайних ситуацій. Зокрема, Юрій Анатолійович звернув увагу на необхідності забезпечити оперативне реагування відповідних сил і засобів на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням енергозабезпечення населених пунктів та продуктами харчування.

Організована цілодобова робота оперативного штабу, посилено моніторинг обстановки для забезпечення оперативного реагування на можливі загрози, події та надзвичайні ситуації.

- Ми повинні вже зараз вжити усіх необхідних заходів, аби попередити виникнення надзвичайної ситуації, задіяти всю снігоочисну техніку, при необхідності залучити додаткову техніку та працівників, протиожеледних сумішей тощо, – наголосив Юрій Яремчук.

В той же час керівництво району висловлює подяку черговим силам служб життєзабезпечення, головам сільських і селищних рад, трудовому колективу філії «Краснопільський райавтодор», голові правління Краснопільської райспоживспілки та всім сільгоспвиробникам, які не залишились байдужими до проблем населення та провели роботу по розчистці автошляхів і вулиць населених пунктів.