Районна газета

ПРО СКЛАД ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

 

Додаток № 1

до постанови Краснопільської районної виборчої комісії № 11

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590219

Голова комісії: Цюх Василь Іванович від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. 

Заступник голови комісії: Нарожна Ірина Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,  про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Самофалова Віта Валеріївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

                                                   Члени комісії:

Мироненко Алла Петрівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Радченко Тетяна Вікторівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Ратушний Олександр Анатолійович від кандидата на посаду Краснопільського  селищного голови Хомічова Івана Петровича.

Рибалко Микола Олексійович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Самофалов Владислав Вікторович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Стрілецька Антоніна Іванівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Сунцова Наталія Миколаївна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Тєлєгіна Віта Миколаївна  від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.        

Фурсова Ольга  Олександрівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590220

 

Голова комісії: Бойко Ольга Миколаївна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Алєксєєвої Раїси Петрівни.

Заступник голови комісії: Жбанова Галина Михайлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання

Секретар комісії: Гнідаш Людмила Олексіївна від фракції Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

                                                   Члени комісії:

Базалій Олексій Олександрович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Бесараб Тетяна Олександрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Биченко Валентина Іванівна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Охмат Надії Дмитрівни.

Бойко Леонід Вікторович  від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Брижахіної Алли Володимирівни.

Будко Лідія Тихонівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ».

Василенко Зінаїда Іванівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Кекіна Раїса Дмитрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Корнієнко Іван Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Мироненко Лариса Вікторівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Пальощенко Тамара Павлівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Радченко Катерина Ігорівна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Сухіх Олексія Васильовича.

Ушкалова Віта Миколаївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Хомічова Надія Олександрівна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Сухіх Олексія Васильовича.

Шевелев  Борис Олександрович від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Чернієвського  Юрія Всеволодовича..

Шевель Оксана Володимирівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590221

 

Голова комісії:  Савоненко Яна Віталіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Шматченко Лідія Петрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії: Мажаровська Олена Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

                                                   Члени комісії:

Білогур Аліна Вікторівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Кладієнко Василь Вікторович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Кудрявцева Валентина Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Підопригора Віра Олександрівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Самбур Лариса Павлівна від  КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Стрілецька Валентина Іванівна від  кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Дейнеки Івана Григоровича

Харитоненко Віта Василівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Шевченко Тетяна Павлівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590222

 

Голова комісії:  Хомічова Лариса Миколаївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Яровенко Володимир Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії: Сіробаба Олена Олександрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

                                                   Члени комісії:

Бондаренко Микола Григорович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Борисенко Ольга Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Гонтар Юрій Олександрович від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Єскіна Олена Анатоліївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Кононенко Тетяна Федорівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Криворучко Валентина Миколаївна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Кривоусова Сергія Анатолійовича.

Курило Максим Павлович  від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Мироненка Михайла Володимировича.

Кучеренко Юлія Петрівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Лагута Зінаїда Андріївна  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Тян Оксана Іванівна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Шевелєвої Валентини Петрівни.

Хільгора Олександр Олександрович  від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Хільгори Володимира Миколайовича.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590223

 

Голова комісії:  Рудика Ганна Петрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Гергела Наталія Володимирівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Секретар комісії:     Жаботинська Тетяна Василівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

                                              Члени комісії:

Бесараб Віталій Анатолійович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Єшенко Ганна Степанівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Ковалець Тетяна Анатоліївна  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Кравченко Ярослав Олександрович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Майборода Аліна Олексіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Радіонова Ніна Василівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Шкиря Віктор Степанович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

           

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590224

 

Голова комісії:  Рибалка Лариса Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Яровенко Михайло Миколайович  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Секретар комісії:  Яровенко Олена Володимирівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

  

                                             

Члени комісії:

Деревянченко Ганна Іванівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Кузнецова Валентина Тимофіївна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Бобро Василя Івановича. 

Литвинова Лідія Степанівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Мигаль Наталія Володимирівна  від кандидата на посаду Краснопільського селищного голови Хомічова Івана Петровича. 

Остапенко Раїса Миколаївна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА  «СОЛІДАРНІСТЬ».

Рибалка Тетяна Миколаївна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Стрикиця Леонід Васильвич від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Сухорукова Віра Вікторівна від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради  Кладієнко Наталії Петрівни.

Федоренко Оксана Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,  про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Яровенко Аліна Сергіївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

             

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590225

 

Голова комісії: Токар Павло Володимирович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Заступник голови комісії: Степаненко Антоніна Олександрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Секретар комісії:  Чорнощок Ірина Василівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

Члени комісії:

Випірайло Зінаїда Михайлівна   від кандидата в депутати Краснопільської селищної ради Стадниченка Олега Леонідовича.

Ємельянов Дмитро Вячеславович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Максименко Роман Сергійович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.             

Орлова Надія Миколаївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Прокопенко Зоя Олексіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Хільгора Олександр Іванович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Чорнощок Олександр Вікторович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.             

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590226

 

Голова комісії:    Бубир Любов Андріївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Дулепко Сергій Олександрович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Секретар комісії:  Вольвач Тетяна Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

Члени комісії:

Блохіна Галина Миколаївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дулепко Наталія Борисівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.

Кобзар Світлана Вікторівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Логвін Валентина Олексіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Руда Любов Миколаївна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Руденко Яна Володимирівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Фесенко Ірина Михайлівна  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590227

 

Голова комісії: Шокун Світлана Олександрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Смоленко Надія Семенівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії:  Холоділіна Наталія Григорівна відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

                                              Члени комісії:

Бачинська Наталія Петрівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Бутенко Вадим Іванович відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Бутенко Марія Олексіївна відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дармостук Валентина Дмитрівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликанн .

Денисенко Світлана Іванівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Забара Тетяна Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Машков Микола Олексійович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Машкова Алла Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Шевченко Григорій Єрмолайович  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590228

 

Голова комісії: Рибалко Олександр Григорович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Заступник голови комісії: Дрожинець Рухсара Рафіковна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Ковальова Валентина Анатоліївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

                                           

                                                   Члени комісії:

Бубель  Світлана Вікторівна відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дробот Наталія Григорівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Єрохін Олександр Борисович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заїка Наталія Анатоліївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Ковальова Валентина Михайлівна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Озерова Марина Михайлівна  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Сьоміна Наталія Вікторівна  від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Чесноков Вадим Володимирович від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Ярош Наталія Миколаївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

 

 

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590229

Голова комісії:   Криванич Олена Сергіївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Татаренко Олена Андріївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії:  Гуцал Людмила Андріївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

                                                   Члени комісії:

Блужан Наталія Олексіївна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Денисенко Олена Іванівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Дородько Віталія Анатоліївна  відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Криванич Микола Степанович  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Рашевська Людмила Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ       »

Сергієнко Вікторія Іванівна  відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Щербій Вікторія Олексіївна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590230

 

Голова комісії:   Крамаренко Парасковія Федорівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Щебетенко Любов Іванівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.  

Секретар комісії:  Крючко Тетяна Василівна  від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

 

                                                   Члени комісії:

Антіпова Надія Петрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Вєрємєєнко Михайло Данилович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Дядечко Лариса Миколаївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Лазоренко Іван Федорович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Мельник Ольга Михайлівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Моїсеєнко Надія Олексіївна від   голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.        

Негляд Тетяна Іванівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590231

 

Голова комісії:   Ткаченко Ольга Анатоліївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Дроб’язко Віктор Павлович  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії:  Коженко Валентина Дмитрівна від кандидата на посаду  В.Бобрицького сільського голови Єременко Галини Іванівни.

 

                                                   Члени комісії:

 

Бакай Світлана Сергіївна  від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Велітченко Микола Григорович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Дяченко Оксана Іванівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Іващева Валентина Дмитрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Кіпренко Олена Олександрівна від кандидата на посаду В.Бобрицького сільського голови   Степанова Володимира Володимировича.

Кравченко Світлана Миколаївна від кандидата на посаду В.Бобрицького сільського голови   Іванової Тетяни Михайлівни.

Панасенко Олександр Миколайович від кандидата на посаду В.Бобрицького сільського голови   Дюкаревої Євгенії Єгорівни.

Рожкова Оксана Вікторівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.  

Семенов Юрій Вікторович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Ткаченко Тетяна Олександрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Хвостик Любов Петрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Чумакова Наталія Микитівна від кандидата в депутати В.Бобрицької сільської ради Степанової Світлани Валентинівни.    

 

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590232

 

Голова комісії: Кукленко Олена Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії:  Грушевич Тетяна Олександрівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Секретар комісії:  Осьмаченко Світлана Костянтинівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

                                                   Члени комісії:

Балабан Яна Леонідівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Гребченко Катерина Олександрівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Дерев’янченко Ганна Олександрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Зінченко Іван Михайлович від кандидата на посаду В.Бобрицького сільського голови Степанова  Володимира Володимировича.

Лахіна Олена Вікторівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.  

Рідна Олена Миколаївна від кандидата на посаду Великобобрицького сільського голови Іванової Тетяни Михайлівни..

Черненко Тетяна Миколаївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Швед Маргарита Геннадіївна  від кандидата на посаду Великобрицького сільського голови Дюкаревої  Євгенії Єгорівни.

Шепотько Наталія Петрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590233

Голова комісії: Лебедєва Людмила Михайлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Жданько Валентина Григорівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Шалашенко Валентина Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,  про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

Члени комісії:

Боженко Тетяна Олександрівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Бондаренко Антоніна Володимирівна від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Компанійська Галина Іванівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Котенко Світлана Володимирівна від кандидата на посаду голови Грабовської сільської ради Стадніченко Володимира Івановича.

Кривошей Любов Федорівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Пушкар Людмила Петрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Руденко Ольга Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Щербак Вячеслав Миколайович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590234

Голова комісії: Скрипка Людмила Михайлівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Михайлик Сергій Миколайович від кандидата на посаду Запсільського сільського голови Михайлика Володимира Миколайовича

Секретар комісії: Колієнко Тетяна Олексіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

Члени комісії:

Гордієнко Валентина Михайлівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Лобанова Юлія Сергіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Ординець Алла Петрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Рудєва Людмила Михайлівна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Скрипка Андрій Васильович від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Шамрай Анатолій  Анатолійович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. 

Яковлева Ольга Михайлівна від кандидата на посаду Запсільського сільського голови Влезька Павла Івановича.

 

             Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590235

 

Голова комісії: Шовкун Олена Валентинівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. 

Заступник голови комісії: Шурхаленко Людмила Григорівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Рябчук Вікторія  Григорівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

Члени комісії:

Бережна Наталія Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ»

Білолюбська Катерина Григорівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Дударенко Римма Анатоліївна  від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Колієнко Ольга Олексіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Салига Наталія Іванівна від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Степаненко Андрій Вікторович від кандидата на посаду Запсільського сільського голови Влезька Павла Івановича.

Шовкун Петро Олексійович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590236

Голова комісії: Бортник Катерина Петрівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Жабчик Наталія Григорівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Секретар комісії:.Серпокрил Ніна Леонідівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

Члени комісії:

Гасай Надія Миколаївна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Грибиниченко Лідія Іванівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. 

Докаленко Валентина Петрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Ілляшенко Тетяна Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Колота Наталія Михайлівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 Романченко Вікторія Володимирівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

 Шепотько Володимир Григорович від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

             

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590237

Голова комісії:. Дяговець Ганна Микитівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Миколенко Катерина Григорівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Секретар комісії:. Нікітіна Алла Олексіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

Члени комісії:

 

Биков Микола Васильович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання. 

Брюховецька Тетяна Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Брюховецький Леонід Анатолійович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дегтяренко Віра Володимирівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Дегтяренко Петро Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Іскрич Ніна Петрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Миколенко Надія Костянтинівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590238

Голова комісії:. Підойма Людмила Вікторівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії:.Касьянова Ольга Василівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії:. Лиховоз Людмила Дмитрівна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Члени комісії:

Бортник Людмила Іванівна відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Веремієнко Валентина Іванівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Волгіна Раїса Дмитрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Волкова Наталія Володимирівна відголови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Дашутіна Ірина Миколаївна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Колеснік Тетяна Василівна  відкандидата на посаду Мезенівського сільського голови Гавенка Миколи Васильовича.

Коляда Іванна Іванівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Крамінська Лідія Василівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мартиненко Ольга Іванівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Постова Катерина Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590239

Голова комісії:  Мілька Світлана Василівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Загорулько Микола Юрійович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Кулакова Галина Іванівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

Члени комісії:

 

Гонтарь Катерина Миколаївна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Гунько Іван Григорович  від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Гунько Надія Петрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Завгородня Наталія Іванівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Курінська  Ірина Олександрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Мороз Віктор Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Сумченко Валентина Сергіївна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

 

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590240

Голова комісії:  Матузна Олена Анатоліївна від кандидата на посаду Миропільського сільського голови Мотузного Миколи Миколайовича.

Заступник голови комісії: Козинець Людмила Павлівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Мандриченко Олексій Анатолійович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

 

Члени комісії:

Вініченко Людмила Анатоліївна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Гром Олена Володимирівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Дзись Оксана Михайлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мандриченко Ніна Григорівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Пономаренко Ірина Анатоліївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Пулях Володимир Сергійович  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Роєнко Василь Миколайович  від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Скрипка Наталія Миколаївна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Терещенко Ганна Олексіївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590241

Голова комісії:  Батура Олександр Дмитрович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Заступник голови комісії: Брюхань Тетяна Володимирівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Носок Марія Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабич Сергій Олексійович від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Ковальчук Ольга Василівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Овчаренко Микола Борисович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Остапенко Юлія Валеріївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ»

П’ятикоп Ірина Володимирівна від кандидата на посаду Миропільського сільського голови Мотузного Миколи Миколайовича.

Скрипка Тетяна Василівна  від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Сулейманзаде Тетяна Іванівна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Терещенко Валентина Василівна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Шендригоренко Ніна Павлівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590242

Голова комісії:  Пономарьова Віра Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії:  Заїка Тетяна Сергіївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Семенова Світлана Мирославівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

Члени комісії:         

Бобирева Любов Дмитрівна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Заїка Світлана Олександрівна від кандидата на посаду Осоївського сільського голови Бондар Олександра Володимировича.

Заїка Юлія Василівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Зінченко  Тетяна Миколаївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Мартиненко Олександра Леонідівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Педоренко Микола Семенович від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Самбур Юрій Володимирович від кандидата на посаду Осоївського сільського голови Патьтько Миколи Григоровича.

Світлична Леся Вікторівна від кандидата на посаду Осоївського сільського голови Марченко Тетяни Василівни.

Урдюк Вероніка Петрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Щербунова Ольга Андріївна  від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590243

Голова комісії: Черненко Валентина Михайлівна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

 Заступник голови комісії: Біденко Анатолій Олександрович від кандидата на посаду Осоївського  сільського голови Патютька Миколи Григоровича.

 Секретар комісії: Грищенко Таміла Олександрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:                     

Загорулько Тетяна Юріївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Зозуля Світлана Володимирівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ»

Ізмалкова Рітта Едуардівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Кострюбяк Вікторія Анатоліївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Марченко Олександр Іванович від кандидата на посаду Осоївського сільського голови Марченко Тетяни Василівни.

Марченко Яна Олександрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Трофимович Ольга Петрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Урдюк Петро Петрович від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Хоречко Тетяна Олександрівна від кандидата на посаду Осоївського сільського голови Бондар Олександра Володимировича.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590244

Голова комісії: Матюх Тетяна Вікторівна від Краснопільскої районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Заступник голови комісії: Кобзарь Тетяна Прокопівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.        

Секретар комісії: Радченко Світлана Вікторівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмила Олексіївна.

 

 

Члени комісії:

 

Білоковаленко Яна Анатоліївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;          

Василенко Олена Григорівна   від  Територіальної організації Політичної Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;

Гаврик Наталія Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмила Олексіївна;

Груба Світлана Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмила Олексіївна;

Котенко Ганна Володимирівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни;

Марченко Олена Леонідовна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмила Олексіївна;         

Подлівахіна Надія Олексіївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Скоропад Людмила Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Соляник Сергій Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

           

           

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590245

Голова комісії:  Силенко Олена Дмитрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Савіщенко Олександр Сергійович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії: Дунаєвська Тетяна Віталіївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

Члени комісії:

Андрущенко Катерина Дмитрівна  від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Мороза Віктора Миколайовича;     

Бойченко Оксана Олексіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Герман Валентина Миколаївна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Павлової Тетяна Вікторівна;  

Кащенко Лариса Іванівна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Кащенко Володимира Івановича.     

Мигаль  Сергій Вікторович від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Нестерюк Надії Іванівни;

Мороз Валентина Володимирівна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Реви Тетяни Іванівни;       

Петреченко Віра Павлівна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Петреченко  Миколи Федоровича;

Савіщенко Валентина Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Савіщенко Ольга Михайлівна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області;

Савіщенко Ольга Юріївна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження»;            

Силенко Володимир Дмитрович від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;          

 

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590246

Голова комісії: Луста Світлана Григорівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Сивокозова Тетяна Юріївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії: Шинкаренко Олена Миколаївна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Завалій Анатолія Вікторовича.

                                             Члени комісії:

Бійовська Лілія Миколаївна від кандидата в депутати Ряснянської сільської ради Мішеніна Валерія Павловича.

Герман Олександр Іванович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення

Плугіна Галина Іванівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Карпенко Валентина Володимирівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Король Ольга Анатоліївна   від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області;      

Московець Віра Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;

Узлова Наталія Сергіївна  від кандидата на посаду голови Ряснянської сільської ради Кащенко Володимира Івановича;     

         

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590247

Голова комісії: Настенко Надія Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Поповська Віра Олександрівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Секретар комісії: Тиха Ганна Олександрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Члени комісії:

Бабич Валентина Григорівна від кандидата в депутати Самотоївської сільської ради Цибулько Людмили Олександрівни.

Гелих Світлана Олексіївна від кандидата в депутати  Самотоївської сільської ради Савицької Людмили Андріївни;

Гончарова Наталія Володимирівна від кандидата в депутати  Самотоївської сільської ради Гутенко  Вадима Вікторовича;

Грищенко Віта Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;    

Кравченко Світлана Миколаївна від кандидата на посаду Самотоївського сільського голови Гришко Олени Олександрівни;

Михайленко Надія Миколаївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Ошкодеров Дмитрій Вікторович   від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;

Ошкодерова Катерина Олексіївна від кандидата  на посаду Самотоївського сільського голови Перерви Івана Миколайовича.

Петренко Тетяна Олександрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ»;

Смоленко Ігор Іванович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ;   

Таганська Віра Василівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Тихобаєв Володимир Миколайович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області;

Угніч Аліна Іванівна від кандидата в депутати  Самотоївської сільської ради Борисенко Тетяни Анатоліївни;

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590248

Голова комісії: Богуславська Світлана Павлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Заїка Любов Олександрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Коцар Наталія Олександрівна від кандидата на посаду Самотоївського сільського голови  Гришко Олени Олександрівни.

Члени комісії:

Анаєнко Оксана Володимирівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області;    

Горбач Наталія Сергіївна від кандидата на посаду Самотоївського сільського голови Горбача Максима Олексійовича.

Горовий Віталій Олександрович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ»;          

Іменівська Станіслава Станіславівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області;

Іменовська Олена Юріївна   від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;   

Куксова Тетяна Геннадіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання;

Ошкодер Катерина Іванівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Сумцова Світлана Григорівна від кандидата на посаду Самотоївського сільського голови Перерви Івана Миколайовича;

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590249

Голова комісії: Сергієнко Ольга Олексіївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Заступник голови комісії: Гнилокозова Ганна Іванівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Секретар комісії: Кулик Світлана Григорівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання

 

Члени комісії:    

Бондарєва Тетяна Олександрівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області;

Недбай Наталія Андріївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Олексенко Алла Олександрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Погрібна Марина Іванівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Шаповал Надія Петрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Шевченко Ганна Олександрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Юзькова Катерина Олексіївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».   

                                        

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590250

 

Голова комісії:  Гончар Наталія Анатоліївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заступник голови комісії:   Д’яченко Наталія Сергіївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Секретар комісії:  Підлісна Надія Яківна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

                                                   Члени комісії:

Дужніков Володимир Миколайович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Заїка Світлана Сергіївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Сохань Сергій Васильович від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Табала Віра Петрівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Токарева Світлана Петрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Шалова Клавдія Панасівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Щербак Світлана Володимирівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590251

 

Голова комісії:  Мальцева Надія Михайлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії:   Алтухов Вячеслав Олександрович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».          

Секретар комісії:    Шатьорна Тетяна Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

 

                                                   Члени комісії:

Алтухов Олександр Васильович  від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Алтухова Наталія Миколаївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Антоненко Надія Юхимівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Біла Наталія Петрівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.   

Галенська Марина Василівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Головашова Наталія Володимирівна  від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.  

Кривошей Тетяна Миколаївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Михайленко Ірина Борисівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Наумов Микола Дмитрович від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

           

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590252

 

Голова комісії:    Стома Галина Петрівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії:   Рагулін Володимир Іванович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії:  Сторожева Ольга Миколаївна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

                                                  Члени комісії:

Біла Віра Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Біла Ольга Іванівна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Сивокозова Віра Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Скоропись Анатолій Єгорович від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.        

Стома Микола Володимирович від голови Краснопільської районної виборчої комісії  Найденко Людмили Олексіївни.        

Шамрай Зоя Василівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Шаркова Наталія Василівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590253

Голова комісії:   Мариніна Ольга Олексіївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 Заступник голови комісії:   Кругова Людмила Олександрівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Секретар комісії:  Белявцева Ольга Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

                                                  Члени комісії:

Конєва Тетяна Кузьмівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Круговий Анатолій Петрович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Мальцев Сергій Володимирович від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Наумова Ольга Петрівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Поддьячева Віра Валентинівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Свинаренко Людмила Василівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Старкова Любов Миколаївна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590254

 

Голова комісії:  Коробець Світлана Андріївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Заступник голови комісії:   Степаненко Людмила Миколаївна від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Секретар комісії: Дегтярьова Лідія Олексіївна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

                                                   Члени комісії:

Деревянченко Олена Володимирівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Жук Олена Леонідовна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Кіріченко Люмила Андріївна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Літовченко Марія Павлівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Мурза Наталія Миколаївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Недосєка Світлана Вікторівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Чалих Людмила Вікторівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

           

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590255

 

Голова комісії: Гусєва Галина Іванівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Круподер Катерина Володимирівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Секретар комісії:  Чорномаз Ольга Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

                                                   Члени комісії:

Влашина  Галина Григорівна  від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Подойма Борис Васильович від Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Подойма Раїса Іванівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Середа Вікторія Забітівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Середа Ганна Петрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Стєбаєва Тетяна Федорівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Шевченко Олексій Вікторович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590256

 

Голова комісії:  Дубовик Любов Петрівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії:  Копаниця Людмила Вікторівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Секретар комісії:  Корх Олена Олександрівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

                                                   Члени комісії:                 

Бюрдюгов Михайло Петрович від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Дяговченко Іван Васильович від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Дяговченко Роман Іванович від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Косолапенко Олексій Володимирович від кандидата в депутати Хмелівської сільської ради Яненко Людмили Володимирівни.

Міщан Жанна Василівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Пугайова Світлана Олександрівна  від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Цошко Ніна Дмитрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590257

 

Голова комісії: Рожкова Надія Іванівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії: Кіхтьова Людмила Михайлівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Секретар комісії:  Білогур Наталія Сергіївна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

 

                                                   Члени комісії:                 

Бондаренко Світлана Миколаївна  від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області.

Гоч Наталія Володимирівна від кандидата в депутати Чернеччинської сільської ради Капинуса Сергія Володимировича.

Кібукевич Ірина Юріївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Коваленко Юлія Вікторівна від кандидата  на посаду Чернеччинського сільського голови Рагуліна Івана Федоровича.

Острога Валентина Володимирівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Павлюченко Оксана Сергіївна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Пташка Людмила Василівна від кандидата в депутати Чернеччинської сільської ради Пилипенко Олександра Дмитровича

Савченко Олена Петрівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Шевченко Надія Іванівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА СОЛІДАРНІСТЬ» про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

 

Склад дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці № 590258

 

Голова комісії:  Білокурова Валентина Іванівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

Заступник голови комісії:  Павлюченко Тетяна Володимирівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії:  Павлюченко Оксана Сергіївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмила Олексіївна.

 

                                                   Члени комісії:                                 

Білокурова Анжела Андріївна від  голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Боряк Наталія Анатоліївна від голови Краснопільської районної виборчої комісії Найденко Людмили Олексіївни.

Боряк Юлія Олександрівна від Краснопільської районної організації Партії «Відродження».

Гришина Наталія Григорівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Кіш Аліна Анатоліївна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Максименко Михайло Вікторович від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Шаповалов Сергій Вікторович від кандидата на посаду Чернеччинського сільського голови Рагуліна Сергія Федоровича.

 

Склад дільничної виборчої комісії спеціальної виборчої дільниці № 590259

Голова комісії: Биченко Людмила Іванівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області, про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликаннявід Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Секретар комісії: Зубко Людмила Володимирівна від Краснопільської районної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

 

                                                   Члени комісії:                 

Гоцуленко Людмила Іванівна від  Краснопільської районної в Сумській області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», про утворення  фракції  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання.

Іваненко Альбіна Михайлівна від  Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі Сумської області, про утворення  фракції,  якої оголошено на  першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання..

Котенко Надія Павлівна від  Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Сумської області.

Кучай Людмила Володимирівна від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ».

 

 Секретар Краснопільської                                                      

районної виборчої комісії                                                   Н.М.Кладієнко