Районна газета

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! УЧАСНИКАМ ТА ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО

Для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею до 2,0 га або для ведення садівництва площею до 0,12 га за межами населених пунктів, необхідно особисто (або за довіреністю) звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 108, 3-й поверх (приміщення будівельного коледжу) тел. (0542)700-903 та подати наступні документи:

- копія паспорту

- копія ідентифікаційного коду

- копія посвідчення учасника АТО або довідки про проходження служби в зоні АТО

- викопіювання бажаного місця розташування земельної ділянки (звернутись до відповідної сільської (селищної) ради).

 

     Для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею до 2,0 га або для будівництва та обслуговування житлового будинку в межах населених пунктів, необхідно особисто (або за довіреністю) звернутись до відповідної сільської (селищної) ради та подати наступні документи:

- копія паспорту

- копія ідентифікаційного коду

- копія посвідчення учасника АТО або довідки про проходження служби в зоні АТО

- викопіювання бажаного місця розташування земельної ділянки (звернутись до відповідної сільської (селищної) ради).

 

     З інформацією щодо зарезервованих земельних ділянок для потреб учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО можливо ознайомитись на веб-сайтах Краснопільської районної державної адміністрації,  Головного управління Держгеокадастру у Сумській області або Держгеокадастру України.

ВАЖЛИВО: Відповідно до пункту 4 статті 116 Земельного кодексу України - передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених Земельним кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання. Тобто, якщо громадянин раніше безоплатно (на підставі рішення сесії сільської (селищної) ради або розпорядження голови райдержадміністрації) отримав у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства площею до 2,0 га, для  ведення садівництва або для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд то він втрачає право на повторне безоплатне отримання земельної ділянки у власність для даного виду використання.

 

За роз’ясненнями та консультацією звертатись до Відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі

начальник:  Чепусенко Олексій Миколайович   (05459)7-24-62

заступник:  Лазоренко Віталій Миколайович     (05459)7-26-89