Районна газета

АГРАРНА СФЕРА РЕГІОНУ РОЗВИВАЄТЬСЯ СТАБІЛЬНО

Про це директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО повідомив у «прямому ефірі» обласного радіо

«На виконання Програми економічних реформ Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» аграрна сфера регіону розвивається стабільно, щорічно збільшуються обсяги виробництва в галузі рослинництва та тваринництва», – зазначив посадовець.

За словами Володимира Івченка, цьогоріч задля продовольчої безпеки регіону та держави передбачається будівництво 4 нових елеваторів загальною потужністю 411 тисяч тонн та розширення елеваторних потужностей 5 підприємств на 113 тисяч тонн.

Заплановано реалізувати 16 інвестиційних проектів у галузі виробництва харчових продуктів та напоїв із загальним обсягом інвестицій – 236 мільйонів гривень. Найбільшими проектами в цій галузі є будівництво цеху з миття, шліфування, пакування овочевої продукції в ТОВ «Агробізнес ТСК» вартістю 4 мільйони гривень, реалізація трьох інвестиційних проектів на «Крафт Фудз Україна» загальною вартістю 228 мільйонів гривень та заміна холодильного обладнання на ПАТ «Охтирський м’ясокомбінат» вартістю 550 тисяч гривень. У галузі тваринництва передбачається втілити 31 проект загальною вартістю 63,4 мільйона гривень.

«У 2014 році передбачається реалізувати 117 інвестиційних проектів, залучити в економіку області понад 1 мільярд 100 мільйонів гривень та створити 277 нових робочих місць», – резюмував Володимир Івченко.