Районна газета

СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБІЛЬШЕНО ЛІМІТ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ АГРАРІЇВ

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.11.2019 № 411 «Про затвердження розподілу бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті України на 2019 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» затверджено новий обсяг бюджетних призначень за цією програмою для Сумської області -  17 903 608 гривень (+11 723 068 грн. до початкового ліміту).

Збільшенню суми бюджетних призначень сприяло звернення депутатів Сумської обласної ради до Кабінету Міністрів України з такою пропозицією, прийняте на засіданні сесії 26.07.2019 за ініціативою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Такі зміни сприятимуть поліпшенню економічних умов для подальшого розвитку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, які забезпечують значні надходження податків та зборів до бюджетів різних рівнів, утримують та створюють робочі місця у сільській місцевості, підвищують рівень доступності кредитних ресурсів для сільгосптоваровиробників.