Районна газета

«ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ – БЕЗ ТРАВМ І АВАРІЙ »

Управлінням агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації,  з метою підвищення відповідальності роботодавців по забезпеченню працівникам здорових та безпечних умов праці, за участю провідного спеціаліста ВД ФССНВ м.Суми  Ольги ОРЄХОВОЇ проведено роз’яснювальну роботу керівникам сільськогосподарських підприємств району з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та надано практичну і методичну допомогу щодо проведення з 21 по 28 квітня  2014 року в районі  Тижня охорони праці.

Під час проведення заходів була проведена перевірка виробничих підрозділів з питань відповідальності умов праці вимогам гігєни, рівня професійної підготовки  і навичок з питань охорони праці, стану виробничих приміщень, робочих місць на відповідність.

Перевірка показала, що на підприємствах агропромислового комплексу питанню безпеки праці приділяється значна увага. Працівники забезпечуються засобами індивідуального захисту, гарячим харчуванням, своєчасно проходять навчання та інструктажі з питань охорони праці і медичні огляди.

За підсумками проведення оглядів-конкурсів з охорони праці  сільськогосподарських підприємств району 05 травня 2014 року проведено семінар-нараду,  на якому визначено, що найкраще робота по забезпеченню працівників гідними умовами проводиться в СТОВ «Вікторія».