Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ

Забезпечення пожежної безпеки в основному залежить від сумлінності людей, розуміння ними важливості точного і неухильного дотримання заходів протипожежної безпеки, грамотних і вмілих дій щодо усунення виниклих загорянь, евакуації з вогнищ пожеж.

В управлінні агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації за участю спеціаліста ПП «Вогнезахист» м.Суми ЗОРЕНКО Сергія та головного спеціаліста відділу організації виробництва та інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку АЛЕКСЕНКО Оксани відбулося навчання та перевірка знань Правил пожежної безпеки України. У навчанні прийняли участь 51 посадова особа  сільськогосподарських підприємств, організацій району.

У ході навчання Сергій ЗОРЕНКО зауважив: «Протипожежна профілактика – це комплекс організаційних і технічних заходів, які спрямовані на здійснення безпеки людей, на попередження пожеж, локалізацію їх поширення, а також створення умов для успішного гасіння      пожежі. Відповідальним керівником робіт по ліквідації пожеж і аварій на підприємстві є головний інженер. Начальник структурного підрозділу, в якому виникла пожежа, є відповідальним виконавцем робіт по її ліквідації». 

По закінченню  навчання відбулася перевірка знань із складанням іспитів та отримання посвідчень.