Районна газета

АГРАРІЇ КРАСНОПІЛЬЩИНИ АКТИВНО ГОТУЮТЬСЯ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

12 березня 2014 року в управлінні агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації під  головуванням  начальника управління Володимира ГОДУНЕНКО, за участю начальника відділу організації виробництва та інженерно-технічного забезпечення управління Михайла МІРОШНИЧЕНКА  та головних агрономів і головних інженерів сільгосппідприємств району  було проведено районний штаб по підготовці сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт.

Як зазначив Володимир ГОДУНЕНКО: «Сільськогосподарськими підприємствами Краснопільського району  в 2014 році прогнозується залучити до обробітку понад 47,1 ­­­тис. гектарів ріллі, забезпечивши посів всіх видів сільськогосподарських культур на площі 46 438 гектарів. Загальні обсяги весняно-польових робіт в сільськогосподарських підприємствах району становлять: веснооранка – 6549 гектарів, площа посіву ярих культур – 33074 гектарів, з них: ярі зернові та зернобобові – 18881 гектарів, технічні культури – 13180 гектарів,  картопля і овочі – 54,0 гектарів та кормові культури – 964 гектарів. Необхідно провести підживлення озимих культур на площі майже 12,8 тис. гектара».

За його словами : «Господарства району мають в наявності  1550 тонн насіння ярих зернових та зернобобових культур або 117 відсотків до потреби. Придбано 3764 тонн мінеральних добрив усіх видів, що складає 69 відсотків до потреби, завершується підготовка до технологічної потреби тракторів, культиваторів, сівалок, придбано  747 тонн дизельного пального, що складає 86,0%. Бензином та мастилами сільськогосподарські підприємства  будуть  забезпечені повністю».

Управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації  щоденно проводиться моніторинг стану підготовки до весняно-польових робіт в аграрних формуваннях району, постійно надається рекомендаційна та методична допомога аграріям.