Районна газета

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ В ДІЇ

- Ми й надалі будемо займатися цією справою, здійснюючи реконструкцію старих і споруджуючи нові стадіони в інших населених пунктах Краснопільщини. А це у свою чергу сприятиме залученню дітей і підлітків до занять футболом, підвищенню їх спортивної майстерності. – додав Юрій Анатолійович.

- Стадіон не новий, але після проведеної реконструкції він виглядає саме так, - не ховаючи свого захоплення, говорить Покровський сільський голова С.І.Циганенко. – Радує, що зусилля громади увінчалися успіхом. Адже досі футбольне поле не відповідало стандартам, було менше за своїми розмірами, та й глядачі мали незручність спостерігати за поєдинками стоячи. За реконструкцією стадіону взялися гуртом, знайшлися активісти, які запалили цією ідеєю мало не кожного жителя села. Багато з людей брали участь в роботах, допомогли і керівники сільгосппідприємств, які розташовані на території сільради. Зокрема необхідну техніку виділяли ФГ «Колос», ТОВ «Оберіг», ПП «Тарасівка», а перше з них виділило ще й насіння трави, щоб засіяти поле. Необхідний фронт робіт виконали також робітники Краснопільської філії «Райавтодор». Спонсорську допомогу надав, як завжди, депутат районної ради В.І.Макаренко. Спільними зусиллями при мінімальній затраті бюджетних коштів, десь до 10 тисяч гривень, за 2 роки нам вдалося реконструювати стадіон, який по суті отримав друге життя.

Того дня якість трав’яного покриття футбольного поля першими випробували спортсмени місцевої команди «Оберіг» і їх суперник з Великого Бобрика – команда «Вікторія», які зіграли між собою матч в рамках розіграшу районної першості. При численній підтримці глядачів, які розмістилися на новеньких свіжопофарбованих лавочках, перемогу з рахунком 4:1 здобули господарі поля. До речі, вони впевнено очолюють турнірну таблицю після чотирьох турів, не втративши ще жодного очка.