Районна газета

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – МАЙБУТНІЙ ЦВІТ НАЦІЇ!!!

11 квітня у приміщенні Краснопільської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням та Краснопільського району

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник голови Краснопільської РДА Віктор ПОБІДИНСЬКИЙ, який зазначив: «Краснопільщина пишається Вами та Вашими наставниками. Щиросердечно бажаю Вам натхнення, наполегливості та допитливості в пізнанні життя через навчання, творчість, спорт. Нехай Ваші юні голівки завжди залишаються такими ж світлими, на радість Вашим батькам, вчителям та всій Краснопільщині, яка, я упевнений, ще не раз і не двічі почує Ваші імена».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван МАТЛАХОВ щиро привітав дітей та їх вчителів із черговими значними здобутками у навчанні.

«Нам є до чого прагнути, але і багато вже зроблено. Радує те, що наші показники з кожним роком незмінно зростають, адже на сьогоднішній день ми маємо 10 учнів, які мають право отримувати стипендію голови Краснопільської райдержадміністрації – переможці різноманітних конкурсів, олімпіад та змагань», - наголосив посадовець.

Грамотами та подяками також було відзначено десятьох переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та їх вчителів, справжніх знавців своєї справи.

Від імені учнів з вдячністю виступила стипендіатка Марина РОЖКОВА – учениця 10 класу Ряснянського виховного комплексу, вона подякувала керівництву району, вчителям, батькам за підтримку і віру, яку вселяють у дітей дорослі своєю зацікавленістю у майбутньому дітей, а отже і в майбутньому своєї нації.

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта. Краснопільщина пишається Вами!!!