Районна газета

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ З НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

13 грудня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбувся обласний форум національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Учасниками форуму стали 75 осіб з числа фахівців підрозділів з питань молоді та спорту міста, районів та ОТГ області, члени місцевих координаційних рад, громадські діячі

Представники Краснопільського району та Краснопільської ОТГ теж взяли участь  у зазначеному заході. На урочистому відкритті форуму виступили заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван Боршош, голова профільної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму молодіжної політики та спорту Ігор Науменко та заступник голови координаційної ради національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації Олег Корнієнко.

Є ЦІКАВІ ІДЕЇ, НЕ ГАЛЬМУЙ-РЕАЛІЗУЙ!

До уваги представників інститутів громадянського суспільства, молодих ініціативних людей, які хочуть реалізувати свої цікаві ідеї  

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2019 рік.

«ПАТРІОТИЗМ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ ДО ЛЮДИНИ.» В. СУХОМЛИНСЬКИЙ

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни

Українське козацтво має довгу уславлену історію. Перші офіційні згадки про козаків можна знайти ще у 1492 році. Відомо, що свято Покрови було на Січі найвеличнішим. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і захисницею, і вірили в її силу. Саме 14 жовтня (за старим календарем 1 жовтня) відбувалась Велика Рада, чи як її ще називали Козацька Рада. В цей день обирали отамана і вирішували, як жити на наступний рік.

ВІДБУВСЯ VІІ РАЙОННИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ СІЛЬСЬКОЇ МОЛОДІ КРАСНОПІЛЬЩИНИ

З 17 до 19 липня 2015 року на березі мальовничої річки Псел проходив VІІ районний туристичний зліт сільської молоді Краснопільщини.

Цей зліт районної молоді, не байдужої до туризму, нових вражень, екстремальних емоцій та цікавого спілкування проходить щороку та не змінює свого місця проведення.

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проводить фото конкурс «Миттєвості сімейного щастя»

Учасники фото конкурсу: у конкурсі беруть участь окремо фотографи-професіонали та фотографи-аматори віком до 35 років.