Районна газета

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято – День захисту дітей. Адже саме в дітях здійснюються найкращі мрії і сподівання дорослих. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. З цієї нагоди в районі було проведено ряд заходів.

Розпочалося свято дитячою спартакіадою «Малюк» на чудовому дитячому майданчику. Далі на центральній площі селища відбувався конкурс дитячого малюнку на асфальті. Велике захоплення і неабияку радість викликали у дітей повітряні батути, робота пневматичного тиру, смакування солодкою ватою. Загальну увагу присутніх на святі викликав дитячій парад казкових героїв. Також цього дня Краснопільська центральна районна біблотека для дітей презентувала виставку нових надходжень літератури.

Потім всіх присутніх на дитячому святі запросили до великої зали РПК, де їх увазі була запропонована концертна программа. Перед її початком маленьких громадян привітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта та заступник голови районної ради Іван Гавенко. Вони подякували усім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління, побажали дітям світлої долі та добра в родинах. Далі до уваги дітей було представлено святковий концерт, який з радістю сприймали маленькі і юні глядачі.