Районна газета

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВШАНУВАЛА ПОДВИГ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

На виконання Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» установлено День Героїв Небесної Сотні, що відзначатиметься щороку.

20 лютого о 12 годині 30 хвилин на Центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви  Іван МАЛЮК правив панахиду по загиблих героях Небесної Сотні.

Після чого, гості були запрошені до Великого залу районного Палацу культури, де і розпочався тематичний захід із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. На початку гостям було показано відеоролики з документального фільму «Зима, що нас змінила». Після чого розпочалась урочиста частина заходу. Під час якої до слова на сцену було запрошено голову Краснопільської районної державної адміністрації Юрія ЯРЕМЧУКА, голову Краснопільської районної ради Миколу ПРИХОДЬКА та людину, яка є очевидцем тих страшних подій в зоні АТО, Самотоївського сільського голову Івана ПЕРЕРВУ.

Після виступів очільників та очевидця була розпочата концертна частина заходу. На початку якої було зачитано вірш «Лебедині дзвони» у виконанні вчителя української мови та літератури Краснопільської загальноосвітньої школи Максима КОКАДЕЄЯ. Далі звучали пісні на болючу військову тематику: «Повертайся солдате», «Повертайся живим», «Прошу у неба і землі», «Вставай Україно» у виконанні солістів Краснопільського районного Палацу культури та хореографічна нкомпозиція «Ми за мир» - хореографічного колективу «Доміно» Центру дитячої та юнацької творчості.

Закінчився захід виходом на сцену учасників народного аматорського вокального ансамблю, які разом з усіма присутніми в залі гостями заспівали гімн України.