Районна газета

ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ-АФГАНЦЯМИ

15 лютого 2015 року в приміщенні Краснопільської районної державної адміністрації відбулась традиційна зустріч воїнів-інтернаціоналістів - учасників війни в Афганістані.

В зустрічі взяли участь голова Краснопільської РДА Юрій Яремчук та начальник управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Віктор Котов.

Захід розпочав голова профспілки ветеранів Афганістану Краснопільського району Олексій Куренінов. Олексій Іванович розповів про досягнення у роботі Спілки та її завдання на перспективу, серед них встановлення пам’ятних дошок на загальноосвітніх школах, в яких навчалися бойові побратими, котрі не повернулися з афганської війни. Він запропонував провести цю зустріч у форматі діалогу, простого спілкування і обміну думками. Зокрема, у ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми, які наразі хвилюють афганців: забезпечення належного медичного обслуговування, санаторно-курортного лікування тощо. Присутнім було надано детальні відповіді та роз’яснення.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грамотою райдержадміністрації і районної ради за активну волонтерську роботу у складі ГО «Краснопілля» по допомозі воїнам-землякам у зоні АТО, патріотизм, любов до України був нагороджений офіцер-інтернаціоналіст Сергій Шубін.

Голова райдержадміністрації Юрій Яремчук наголосив, що районна влада завжди залишається відкритою, як для спілкування, так і для вирішення проблем кожного учасника бойових дій, кожної людини, побажав міцного здоров’я, щастя, добра, терпіння, любові, а головне – мирного неба над головою!

По закінченню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів.

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю  тих, кому не судилося повернутися з тієї війни, і низький уклін тим воїнам, котрі повернулися до дому.