Районна газета

50% ЛІЖКОВОГО ФОНДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ МАЮТЬ БУТИ ДЛЯ ХВОРИХ НА COVID-19

Голова облдержадміністрації Василь ХОМА поставив таке завдання під час інспектування готовності Сумської обласної клінічної лікарні до прийому та надання медичної допомоги зазначеній групі пацієнтів

Задля розширення ліжкового фонду для хворих на COVID-19 на базі цієї лікарні підготували додатково 220 ліжок. Наразі загальний ліжковий фонд становить 1359 одиниць, що фактично складає 30% всього ліжкового фонду Сумщини. Голова облдержадміністрації поставив керівництву галузі охорони здоров’я області завдання організувати роботу так, щоб 50% ліжкового фонду Сумщини були підготовлені для прийому хворих на  COVID-19.

«Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції на Сумщині, як і в усьому світі, залишається напруженою, але  контрольованою. Сьогодні основна задача – розшири ліжковий фонд, щоб не було проблем з госпіталізацією для тих, хто цього потребує», – зазначив голова облдержадміністрації.

Головний лікар Сумської обласної клінічної лікарні Володимир ГОРОХ повідомив, що, як тільки надійде дозвіл від МОЗу, цей заклад розпочне контрактування з НСЗУ і на базі окремого корпусу зазначеної лікарні буде розгорнуто 220 ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію.

«На цих ліжках ми плануємо розміщувати хворих середнього ступеня тяжкості. Заклад готовий як щодо медикаментозного забезпечення, так і кадрового персоналу. Якщо будуть тяжкі випадки перебігу хвороби, то в неврологічному відділенні передбачено 2 палати для таких хворих», – розповів Володимир Горох.

Довідково. Сумська обласна клінічна лікарня – це вже 17 заклад охорони здоров’я Сумщини, де, за необхідності, будуть надавати медичну допомогу «ковідним» пацієнтам.