Районна газета

СЕРГІЙ БУТЕНКО: ВВЕДЕННЯ ДОДАТКОВИХ 220 ЛІЖКО-МІСЦЬ – ЦЕ СКОРІШЕ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ, НІЖ ДІЇ НАВЗДОГІН

Начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО звернувся до жителів області щодо спростування фейкової інформації про відсутність на Сумщині ліжко-місць для хворих на COVID-19

«Я прошу жителів Сумщини не звертати увагу на фейкові новини та нагнітання ситуації. Усі пацієнти, які хворіють на коронавірусну інфекцію і мають відповідні покази для госпіталізації, будуть госпіталізовані. Ліжковий фонд області дозволяє це робити. І введення сьогодні додаткових 220 ліжок на базі Сумської обласної клінічної лікарні – це скоріше крок на випередження, ніж дії навздогін», – зазначив Сергій Бутенко.

Також очільник обласного управління охорони здоров’я повідомив, що головою облдержадміністрації Василем ХОМОЮ було поставлене чітке завдання – до кінця цього року розгорнути для лікування хворих на коронавірус 50% від всього ліжкового фонду області, а це фактично складає 2,5 тисячі ліжко-місць. Всі ліжка обов’язково будуть забезпечені киснем. Нагадаємо, що наразі вже розгорнуто 1359 профільних ліжок.