Районна газета

НА ВСІХ ПОСАДАХ ПРАЦЮЮ НА РЕЗУЛЬТАТ, – ВАСИЛЬ ХОМА

Голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА провів першу установчу нараду з керівниками структурних підрозділів і окреслив основні напрямки, над якими планує працювати разом з командою

Під час наради були розглянуті важливі питання життєзабезпечення області. Зокрема, голова облдержадміністрації наголосив, що особливу увагу буде приділено створенню додаткової мережі ліжко-місць для лікування хворих на COVID-19 та забезпечення їх киснем. Якісна реалізація в області державної програми «Велике будівництво», реформи децентралізації, успішне проходження опалювального сезону також будуть на особистому контролі очільника облдержадміністрації.

«Усі завдання, що поставив мені Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, обов’язково будуть виконані», – наголосив Василь Хома.

Голова облдержадміністрації зазначив, що всі структурні підрозділи  мають працювати на випередження. Системна робота, професіоналізм та результат – це ті критерії, за якими будуть оцінюватися працівники облдержадміністрації.

Василь Хома впевнений, що Сумщина обов’язково буде в лідерах, адже маємо підтримку Президента України, народних депутатів. Головне –працювати чесно і якісно.