Районна газета

У П’ЯТНИЦЮ, 8 ЛИСТОПАДА, РЯСНЯНЦІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВОГО СЕЛА

Рідне село. Воно зігріває душу кожного, хто народився в його теплих обіймах. Це тепло проникає глибоко до серця, і де б ми не були, а невідомі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до рідного села, до батьківського дому. Свято села і є тим самим днем, коли кожен лине до місця, де народився, де пройшло його дитинство та юність

У п’ятницю, 8 листопада, ряснянці святкували День народження свого села.

Святкування проходило на території місцевого будинку культури. Там діяла виставка, розмістився парк розважальних атракціонів, неподалік готували запашні страви, якими частували всіх бажаючих.

Почесними гостями на святі стали виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ, керівник апарату Олена ЗАВГОРОДНЯ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО.

Андрій ПЕТРОВ привітав селян зі святом та побажав кожному із присутніх розквіту і процвітання, благополуччя і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. Висловив слова щирої вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села.

Спільними грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради нагородили сільського голову Володимира КАЩЕНКА та секретаря сільської ради Тетяну РЕВУ.

Після офіційної частини свята місцеві артисти підготували чудові вокальні та хореографічні композиції, порадували своїми виступами також гості з Сумської обласної філармонії. Тож день села у Рясному відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов’ю.