Районна газета

БЕЗПЕКА РУХУ – ЦЕ ЖИТТЯ

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?

З 1 жовтня, на території України розпочався практичний етап проведення комплексу організаційно-профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», який триватиме до кінця листопада.

Його основна мета — посилення контролю за безпекою дорожнього руху, запобігання травмуванню людей на вулично-дорожній мережі.

Потрібно на постійній основі тримати на контролі питання по належному утриманню вулично-шляхової мережі населених пунктів та автомобільних доріг, ліквідувати недоліки в експлуатаційному утриманні автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів на території нашої області, які можуть впливати на безпеку дорожнього руху.

Крім того, під час проведення комплексу профілактичних заходів проводити заняття з вивчення правил дорожнього руху в навчальних закладах. Нагадати вкотре школярам правила безпечної поведінки пішоходів та велосипедистів на дорозі, популяризувати серед молоді використання світловідбиваючих елементів в темну пору доби.

Дані заходи допоможуть знизити аварійність та травматизм на автошляхах!