Районна газета

ВІДБУЛАСЯ ТРИДЦЯТЬ ДЕВ`ЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

30 жовтня відбулася тридцять дев’ята сесія Краснопільської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Віталій САВОНЕНКО

У роботі сесії взяли участь виконуючий обов`язки голови районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор газети “Перемога”.

Передувало сесії засідання президії та спільне засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

Депутати внесли зміни до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки, програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки та районної цільової програми з розроблення схеми планування території Краснопільського району на 2019-2020 роки.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій ШАПОВАЛ проінформував присутніх про виконання районного бюджету Краснопільського району за 9 місяців 2019 року та внесення змін до нього.

Також депутати заслухали звіти постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв`язку та охорони навколишнього природного середовища, з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту населення, мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку.

Вже традиційно на пленарному засіданні розглянули блок майнових питань.

По завершенню пленарного засідання головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген ІВАХНЕНКО проінформував присутніх про проблемні питання функціонування комунального некомерційного підприємства.