Районна газета

ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

В листі вказано що, упродовж І півріччя поточного року на території району посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 39 перевірок додержання трудового законодавства, з яких 3 - за пропозицією місцевих органів влади. У 28 роботодавців району виявлено 83 порушення трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці - 56, трудових договорів - 4, з питань робочого часу та часу відпочинку - 17 та з питань колективних договорів - 6. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 28 приписів, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

До правоохоронних органів спрямовано матеріали 3 перевірок для прийняття рішення згідно зі ст. 97 КПК України про притягнення винних посадових осіб до кримінальної відповідальності. Крім цього, за результатами перевірок суб'єктів господарювання, що знаходяться на території району, складено та передано до суду 20 протоколів про адміністративні правопорушення, по яких судами винесено 10 рішень з накладенням штрафних санкцій на суму 5,2 тис. грн.

Відповідно до повноважень державними інспекторами праці вживаються заходи щодо притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності: упродовж півріччя внесено 13 таких подань.

Звернено увагу на порушення вимог ст.115, 116 КЗпП України в частині строків виплати заробітної плати працівникам комунальних та державних підприємств району: Краснопільське дочірнє агролісогосподарське підприємство "Краснопільський "Агролісгосп", Відділ освіти Краснопільської РДА, Філія "Краснопільський райавтодор", ДПТНЗ "Краснопільське ПТУ".

В разі виникнення питань стосовно співпраці з Територіальною державною інспекцією з питань праці у Сумській області рекомендовано звертатися до обласного апарату інспекції - начальник інспекції Дворник С.І., перший заступник начальника інспекції Даценко A.M., заступник начальника інспекції Парфенчук А.І.(тел.78-12-54, 61-20-59).

Графік роботи інспекції з 8-00 до 17-15, у п'ятницю - з 8-00 до 16-00; перерва з 12-00 до 13-00. Електронна адреса інспекції - Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .