Районна газета

МИКОЛА ГУБА: «НАША РОБОТА СПРЯМОВАНА НА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ»

Громадяни висловлювали нарікання на рух великовагових автомобілів через їх населені пункти, що призводить до деформації будинків. Жителям Самотоївки та Глибного було роз’яснено, що перенаправлення руху цих автомобілів через Краснопілля та їх населені пункти здійснюється по причині аварійного стану мосту у с.Климентове Охтирського району, ремонт якого затягується через брак коштів.

В результаті дійшли до спільної згоди щодо обмеження швидкості руху великоковагових автомобілів до 40 км/год шляхом встановлення в термін 10-14 днів відповідних знаків та контролю за дотримання вимог правил дорожнього руху з боку державтоінспекції. На даний час здійснюється процедура узгодження встановлення цих дорожніх знаків і в зазначені терміни вони будуть діяти у цих населених пунктах. Дотримання  ПДР у цих населених пунктах щодо обмеження швидкості будуть регулярно здійснювати працівники ДАІ.

«Влада завжди відкрита для людей. Ми готові оперативно реагувати на проблеми громадян та по мірі можливості їх вирішувати» - наголосив Микола Олександрович Губа під час зустрічі з громадою.