Районна газета

ПІДПРИЄМЦІ - ОСОБЛИВА КАТЕГОРІЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВІДКРИЛИ ВЛАСНУ СПРАВУ, СТВОРИЛИ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ

В першу неділю вересня в Україні традиційно відзначається одне з  професійних свят - День підприємця

Підприємці - особлива категорія людей, які відкрили власну справу, створили нові робочі місця. Суб’єкти малого та середнього підприємництва  забезпечують вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району, розвиток добросовісної конкуренції, насичення ринку товарами та послугами, покращення добробуту населення, сприяють скороченню безробіття.

Станом на 01.08.2018 в Краснопільському  районі зареєстровано 719 суб’єктів малого та середнього підприємництва – юридичні і фізичні особи, з них 112  малих та середніх підприємств та 607  фізичних осіб-підприємців. Чисельність зайнятих в секторі малого та середнього підприємництва (включаючи фізичних осіб підприємців)  складає близько  2300 осіб.

В нашому районі мале та середнє підприємництво найбільш розвивається в таких сферах господарювання, як сільське господарство та торгівля.

У сільському господарстві району налічується 41 фермерське господарство, в користуванні яких знаходиться 7991 гектар землі.

В районі працює  187 закладів  торгівлі та 20 закладів  ресторанного господарства приватної форми власності.

З нагоди Дня підприємця 31 серпня 2018 року на базі Краснопільської районної  філії Сумського обласного центру зайнятості проведені урочисті заходи.

З професійним святом підприємців району  привітали керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена Завгородня,  керуючий справами виконавчого апарату   Краснопільської районної ради Інна Жаботинська, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко, директор Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Галина Акименко.

На цьому ж заході  підведені підсумки районного конкурсу «Кращий підприємець -2018 року» .

В номінації «Краще мале підприємство» визнано переможцем фермерське господарство «Жданько В.Д.» (Грабовська сільська рада).

В номінації «Кращий підприємець-фізична особа в сфері обслуговування»  стала  Тетяна Соха, яка здійснює підприємницьку діяльність в смт  Краснопілля та с. Мезенівка                                            

В номінації «Краща жінка-підприємець» переможцем визнано Валентину Макєєву (с. Славгород).

В номінації «Кращий молодий підприємець» визнано Тетяну Максименко, яка здійснює підприємницьку діяльність в с. Покровка.

 В номінації «Кращий підприємець-фізична особа в сфері торгівлі» згідно рішення експертної ради Конкурсу визнано двох переможців, якими стали Світлана Лазнєва (с. Земляне) та Андрій Азима, який здійснює підприємницьку діяльність в селищі Краснопілля та с.  Тур’я.

Переможцям вручені грамоти голови Краснопільської районної державної адміністрації та голови районної ради, а також подарунки.

Грамотами та подарунками Краснопільського селищного голови відзначені Сергій Грива, Андрій Комарницький, Ольга Чикалова.

Подяками  та подарунками Краснопільської філії Сумського обласного центру зайнятості нагороджені: Євгеній Брижахін, Андрій Корх, Олена Балак, Ольга Жданько.