Районна газета

30 ТРАВНЯ 2019 РОКУ В РАМКАХ ПРОДОВЖЕННЯ ЗАХОДІВ «ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ» НА ПІДТРИМКУ ДНІВ ЕНЕРГІЇ ВІДБУВСЯ ВЕЛОПРОБІГ

До акції долучилися десятки мешканців громади  різного віку.  Збір учасників велопробігу відбувся о 10.00 год. на центральній площі смт Краснопілля.

«Основна мета заходу – залучення людей до занять спортом, популяризація здорового способу життя, а також в майбутньому  формування вело-інфраструктури і вело-культури в громаді. Поряд з цим, питання енергозбереження – це локомотив для розвитку в майбутньому нашої громади. Цьому напрямку ми повинні привертати  максимальну увагу як влади, так і суспільства» - зазначив керівник об’єднаної громади.

 Група велосипедистів в супроводі працівників поліції та швидкої допомоги проїхали по маршруту: вул. Мезенівська, вул. Перемоги, де загальна протяжність маршруту склала 3,5 км. Масовий велопробіг вулицями смт Краснопілля відбувся заради популяризації велосипеда як екологічного виду транспорту.

Цього ж дня, о 14.00 на стадіоні «Колос» відбувся міні-футбольний матч між збірними командами «Органів місцевого самоврядування» та «Державними службовцями». Даний матч був проведений в  рамках пропаганди здорового способу життя та популяризації відновлювальних джерел енергії.