Районна газета

РЕМОНТИ ДОРІГ ТА ОЧИСНИХ СПОРУД – У НАЙБЛИЖЧИХ ПЛАНАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ НА СУМЩИНІ

Про це першому заступнику голови облдержадміністрації Вадиму АКПЄРОВУ та голові обласної ради Володимиру ТОКАРЮ розповів голова громади Юрій ЯРЕМЧУК

Вадим Акпєров та Володимир Токар побували на підприємстві, яке в смт Краснопілля надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і обслуговує очисні споруди.

За словами Юрія Яремчука, одним із проблемних питань життєдіяльності громади, зокрема селища Краснопілля, є реконструкція очисних споруд. Ці об’єкти біологічного очищення проектувалися понад 40 років тому і за своїм технологічним призначенням не були розраховані на видалення сполук фосфату, азоту та в цілому не відповідають сучасним вимогам.

Першим кроком у вирішенні цього питання є розробка проектно-кошторисної документації реконструкції очисних споруд. На сьогодні селищною радою вивчається як вітчизняний, так і міжнародний досвід проведення відповідних робіт. Тож Краснопільська ОТГ звернулася до керівництва облдержадміністрації та обласної ради з проханням розглянути можливість співфінансування реалізації даного проекту.

Також під час свого візиту на Краснопільщину Вадим Акпєров і Володимир Токар разом із Юрієм Яремчуком, в.о старост громади обговорили проблемні питання та подальші кроки розвитку об’єднаної громади. Таким важливим питанням є проблема дорожнього будівництва. Громадою проводиться робота щодо залучення коштів з різних джерел, сільгосппідприємств, державного та обласного бюджетів для проведення ремонтних робіт на найбільш проблемних ділянках. Загалом з селищного бюджету громада планує витратити на ці цілі близько 2,8 мільйона гривень. І до обласного керівництва селищна рада звертається з проханням також взяти участь у співфінансуванні робіт поточного ремонту доріг громади.