Районна газета

МАЙБУТНЄ ЗА ІННОВАЦІЙНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

Про стан водопровідно-каналізаційного господарства області та шляхи його покращення

Робота житлово-комунального господарства у всі часи була, є і буде винятково важливою для кожного з нас. Людині багато не треба, щоб в будинку завжди була вода і тепло, не проривалась каналізація. А за цим стоїть постійна копітка праця комунальників. Щоб все їх господарство діяло, як добре відлагоджений годинниковий механізм, особливо в осінньо-зимовий період, потрібно дбати про це ще влітку. І для цього багато важить досвід колег.

З метою обміну досвідом. Накреслення шляхів подолання проблем у ЖКГ у Краснопіллі відбулася обласна нарада-семінар за участю керівників водопостачальних підприємств, профільних заступників голів райдержадміністрацій та міських рад Сумщини з порядком денним: «Стан водопровідно-каналізаційного господарства області та шляхи його покращення». У роботі взяли участь голова Краснопільської райдержадміністрації Анатолій МУЗИКАНТ, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола ВОЙТЕНКО та радник голови Сумської ОДА Марк БЕРФМАН. Першим слово було надано голові Краснопільської РДА Анатолію МУЗИКАНТУ, який тепло привітав учасників наради-семінару, побажав успішної, плідної і ефективної роботи. Анатолій МУЗИКАНТ поінформував присутніх про функціонування житлово-комунального господарства Краснопільщини, зокрема мережі водопостачання і водовідведення, зупинився на основних проблемах. Краснопільський селищний голова Іван ХОМІЧОВ зосередив увагу у своєму виступі на співпраці територіальної громади з ТОВ «Теплоенерго», на необхідності затвердження економічно-обгрунтованих тарифів з урахуванням інвестиційної складової на водопостачання і водовідведення. Про сучасний стан та основні напрямки реформування галузі водопровідно-каналізаційного господарства області говорив у своїй доповіді начальник управління житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації Микола ВОЙТЕНКО. З цікавістю прослухали присутні на нараді-семінарі виступ радника голови Сумської ОДА Марка БЕРФМАНА про підвищення ефективності діяльності водонапірно-каналізаційних підприємств, застосування новітніх інноваційних технологій та інвестиційних проектів.

Досвідом роботи поділилися директор Краснопільського ТОВ «Теплоенерго» Микола СУПРУН, керівник КП «Міськводоканал» м. Суми Анатолій САГАЧ, директор ВУВКГ м. Глухів Степан НИКОНЧУК, директор КП «Водоканал» м. Кролевець Олександр ФОКІН та інші. Про впровадження енергозберігаючих технологій при застосуванні насосного обладнання компанії «Віло» розповів регіональний менеджер «Віло» м. Харків Ігор БЛАГОНРАВОВ. Асортимент спеціального взуття широкого спектру застосування продемонстрував технічний менеджер ТОВ «Роскопласт» м. Харків В’ячеслав ШТЕПА. Учасники наради-семінару ознайомилися з роботою водозабору ТОВ «Теплоенерго», оглянули його обладнання.

У рамках культурної програми вони оглянули експозиції  Краснопільського краєзнавчого музею.