Районна газета

ВЕСНЯНО–ПОЛЬОВІ РОБОТИ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

На Краснопільщині триває комплекс весняно-польових робіт. Лише погода дозволила і на полях знову з’явилася техніка. Не гаючи часу продовжили сіяти зернові та технічні культури 

Станом на 19 квітня в районі посіяно 1806 га ячменю, 67 га ярої пшениці, 236 га вівса, 502 га гороху,  500 га кукурудзи на зерно та 1923 га соняшника.

Весняно – польові роботи – напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема, у березні – травні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля третини річного обсягу польових тракторних і майже така ж частка транспортних робіт.

У цей час пожвавлюються також інші роботи в агропромисловому виробництві. Зростає, в порівнянні із зимовими місяцями, кількість зайнятих на ручних роботах працівників, у першу чергу, на технологічному обслуговуванні та забезпеченні роботи посівних та інших машино – тракторних агрегатів.

Все це об’єктивно збільшує вірогідність травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці і внаслідок неналежної організації робіт.

Наразі необхідною умовою успішного проведення комплексу весняно-польових робіт та збереження людського потенціалу є створення керівниками сільськогосподарських формувань безпечних умов праці найманих працівників, здійснення належного контролю за підлеглими працівниками та суворе дотримання працівниками трудової та виробничої дисципліни, правил охорони праці, пожежної безпеки.

 

Бажаємо Вам плідної та безпечної праці!