Районна газета

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

15 квітня 2016 року в управлінні агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації під головуванням начальника управління Володимира Годуненка за участю головного державного інспектора сектору нагляду в АПК та СКС  Управління  Держпраці у Сумській областіАнатолія Загребельного  та страхового експерта з охорони праці відділення ВДФССНВ м. Суми Володимира Коваленка відбулася нарада з керівниками та спеціалістами агроформувань району по питанню безпеки праці під час проведення весняно-польових  робіт.

Володимир Годуненко зауважив: «Слід пам’ятати, що саме від дій та відповідальності керівництва та посадових осіб залежать спокій, добробут та здоров’я працюючих».

На семінар були запрошені: головний інспектор Краснопільського районного сектору управління ДНСН України в Сумській області Свєташов М.М., керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств,  спеціалісти з питань охорони праці, уповноважені трудових колективів з питань охорони праці підприємств АПК Краснопільського району.

Загребельний А.М. розповів присутнім про стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу району, основні заходи щодо запобігання травматизму при проведенні весняно-польових робіт та заходи щодо посилення наглядової діяльності та профілактики виробничого травматизму на підконтрольних підприємствах. 

Коваленко В.І. розповів, що для створення безпечних та належних умов праці та запобігання травматизму працівниками, що беруть участь у підготовці та проведенні робіт необхідно дотримуватись вимог нормативних-правових актів з охорони праці, а також відповідність машин, механізмів, сільськогосподарського ґрунтообробного та посівного обладнання вимогам нормативно-правових актів з охорони праці, вжиття заходів по усуненню та подальшому недопущенню виявлених порушень.

Свєташов М.М. проінформував  присутніх про пожежну ситуацію в районі за останні дні, наголосив про заборону випалювання сухої рослинності та пожнивних решток.

 

За підсумками проведення семінар-наради ВИРІШИЛИ:

  1. Розробити та розповсюдити Пам’ятки щодо дотримання основних вимог з безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт.
  2. Керівникам підприємств провести з керівниками виробничих підрозділів додаткові заняття з питань дотримання і виконання законодавчих актів з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху.
  3. Посадовим особам відповідальним за охорону праці створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.