Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ АГРОПРОМИСЛОВИХ ФОРМУВАНЬ

У приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання Краснопільської районної спілки агропромислових формувань, яка проведена під головуванням голови спілки Олексія Кунця, за участю очільника району Юрія Яремчука, голови районної ради Віталія Савоненка та начальника управління агропромислового розвитку Краснопільської райдержадміністрації Володимира Годуненка.

На засіданні розглянуто ряд актуальних питань, пов’язаних із життєдіяльністю цієї громадської організації та району в цілому, а саме: 1.Про роботу спілки агропромислових формувань у 2015 році; 2.Виконання соціально-економічних угод в поточному році; 3. Про стан розрахунків за земельні паї, сплату ПДФО до бюджету та заключення договорів  оренди землі на 2016 рік та інші.

Очільник району Юрій Яремчук у підсумковому слові акцентував увагу на контролі за чітким дотриманням податкового і земельного законодавства з боку керівників і фінансової служби сільськогосподарських підприємств та використання коштів на виконання заходів у рамках соціально-економічних угод. Він тепло подякував районній спілці агроформувань за значну матеріальну допомогу для вирішення нагальних питань життєдіяльності Краснопільщини.