Районна газета

СТАН ВИКОНАННЯ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ, БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ РАЙОНУ

«І як завжди, одним із основних критеріїв являється дотримання техніки безпеки на виробництві. На підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про охорону праці» в сільгосппідприємствах району проводиться робота по забезпеченню виконання законодавства, нормативно-правових актів з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху», - наголосив Володимир Годуненко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Щорічно проводяться навчання з охорони праці, затверджуються плани організаційних та практичних заходів по охороні праці, проводяться планові перевірки господарств на предмет створення та дотримання безпечних умов на виробництві територіальним управлінням Держгірпромнагляду. Відповідні перевірки по виконанню та дотриманню законодавств про охорону праці на  підприємствах  АПК району дають  позитивні результати, що  суттєво  зменшило  порушення  законодавства  про  охорону праці, які створюють  загрозу  для  життя  і  здоровя  працюючих. Активніше  проводиться робота з профілактики виробничого травматизму, покращується фінансування роботодавцями заходів з охорони праці згідно коллективного договору, забезпечення в повному обсязі спецодягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

На семінар були запрошені керівники сільгосппідприємств, галузеві спеціалісти, відповідальні за охорону праці, пожежну безпеку. Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в господарства надані «Методичні рекомендації щодо дотримання основних вимог з безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт». Управлінням агропромислового розвитку розроблено заходи щодо попередження травм, аварій, пожеж, дорожньо-транспортних пригод в агропромисловому виробництві Краснопільського району на весняно-літній період 2015 року.