Районна газета

ДОПОМОГА СПІЛКИ ВІДЧУТНА

У райдержадміністрації відбулося перше у нинішньому році засідання Краснопільської районної спілки агропромислових формувань, яку провели голова спілки – голова ФГ «Колос» Олексій Кунець, за участю очільника району Юрія Яремчука та начальника управління агропромислового розвитку Краснопільської райдержадміністрації Володимира Годуненка. На ньому розглянуто ряд актуальних питань, пов’язаних із життєдіяльністю цієї громадської організації та району в цілому.

Спочатку члени спілки отримали роз’яснення стосовно працевлаштування, навчання та перенавчання  сільських трудівників та переселенців з Донецької та Луганської областей, задіяння їх на допоміжних роботах, створення банку даних не зайнятого населення. Детальні консультації з цих питань надала директор Краснопільського районного центру зайнятості населення  -  Галина Акименко.

Слушними були роз’яснення щодо нововведень Податкового кодексу України у частині сплати єдиного сільськогосподарського податку, ПДВ, які надав начальник Краснопільського відділення Сумської ОДПІ -  Володимир Гулий.

Важливу і потрібну інформацію стосовно оренди земель сільськогосподарського призначення та порядку проведення аукціонів присутні отримали від заступника начальника Краснопільського відділу Держземагентства у Сумській області  - Олексія Чепусенка.

Також було розглянуто питання кооперування коштів, зібраних сільськогосподарськими підприємствами району та коштів з державного бюджету для придбання нового сучасного автомобіля невідкладної швидкої допомоги для Краснопільської ЦРЛ.

Також обговорили розмір внесків сільгосппідприємств у нинішньому році на рахунок районної спілки агропромислових формувань, які використовуватимуться протягом року для розвитку фізкультурно-спортивного руху, фінансування заходів з пропаганди високої культури землеробства, передового досвіду товаровиробників району, різноманітних проектів і заходів тощо.

Очільник району Юрій Яремчук у підсумковому слові акцентував увагу на контролі за чітким дотриманням податкового і земельного законодавства з боку керівників і фінансової служби сільськогосподарських підприємств та використання коштів на виконання заходів у рамках соціально-економічних угод. Він тепло подякував районній спілці агроформувань за значну матеріальну допомогу для вирішення нагальних питань життєдіяльності Краснопільщини.