Районна газета

СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНИХ, НЕШКІДЛИВИХ І СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ПРАЦІ Є ОДНИМ З НАЙВАЖЛИВІШИХ ЗАВДАНЬ, ЩО СТОЯТЬ ПЕРЕД ДЕРЖАВОЮ

Про це начальник управління агропромислового розвитку Краснопільської райдержадміністрації Володимир ГОДУНЕНКО наголосив під час наради з питань охорони праці сільськогосподарських і фермерських підприємств району.

14 лютого 2014 року в управлінні агропромислового розвитку Краснопільської районної державної адміністрації під  головуванням  начальника управління Володимира ГОДУНЕНКА, за участю головного державного інспектора з охорони праці територіального управління Держгірпромнагляду по Сумській області Володимира МІНЯЙЛО та заступника начальника відділу енергетичного нагляду Сумської обласної інспекції Держенергонагляду Володимира НЕЧИПУРЕНКА проведено семінар-нараду з питань охорони праці сільськогосподарських і фермерських підприємств району, вимог безпеки під час обслуговування електроустановок.

В ході семінару-наради Володимир ГОДУНЕНКО зазначив: «Створення безпечних, нешкідливих і сприятливих умов праці є одним з найважливіших завдань, що стоять перед державою. Працівники служби охорони праці мають право на свій розсуд відвідувати будь-яке робоче місце, одержувати від посадових осіб пояснення щодо питань охорони праці, перевіряти стан безпеки, вимагати від посадових осіб відсторонення від роботи працівників, що не пройшли медогляд, навчання, інструктаж тощо, подавати керівнику підприємства подання про притягнення до відповідальності працівника, винного в порушенні правил безпеки».

По завершенню наради була проведена атестація відповідальних за електрогосподарство підприємств, установ та організацій всіх форм власності Краснопільського району.