Районна газета

МИКОЛА ГУБА: «КОЖНЕ ЗВЕРНЕННЯ НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ»

«Основним завданням у роботі зі зверненнями громадян для влади  є вирішення проблемних, найбільш актуальних, суспільно- значущих питань та створення для жителів нашого району комфортних умов проживання», - зазначив голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА під час особистого прийому громадян на території Самотоївської сільської ради.

До очільника району звернулися четверо жителів с. Самотоївка з питаннями щодо надання допомоги на лікування хворого, обробітку шкільної земельної ділянки та з питання забезпечення громадського порядку на території Самотоївської сільської ради. За результатами особистого прийому громадян головою Краснопільської районної державної адміністрації відповідним працівникам дано доручення стосовно розгляду та ефективності реагування на звернення громадян. Микола ГУБА взяв заявлені питання на особистий контроль для їх розв’язання.

За словами посадовця, виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в частині вирішення проблем населення та організації належної роботи з розгляду звернень громадян залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Краснопільської районної державної адміністрації та знаходиться під постійним контролем.