Районна газета

МИКОЛА ГУБА: «РЕАГУВАННЯ НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН – ПРІОРИТЕТНЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВЛАДИ»

Потрапивши у складні життєві ситуації, зітнувшись з проблемами жителі району звертаються за допомогою у їх вирішенні до влади.

Активною і ефективною формою зв’язку влади і громади Краснопільщини є «гарячі телефонні лінії», робота мобільних офісів, звичайно ж, особистий прийом громадян керівниками району. Голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА здійснює прийом громадян як у приміщенні районної державної адміністрації, так і за місцем їх проживання.

Такі зустрічі із жителями села дають можливість керівнику району тримати руку на пульсі життєдіяльності населених пунктів Краснопільщини, вчасно реагувати на звернення людей, допомагати у їх вирішенні.

Так 25 листопада голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола ГУБА у с. Миропіллі провів зустріч з депутатами та головами с. Миропілля і населених пунктів Сіннівської, Малорибицької та Запсільської сільських рад.

Під час зустрічі було порушено багато різних питань. Зокрема, про незадовільну роботу радіо у населених пунктах Сіннівської сільської ради, медичне забезпечення жителів с. Великий Прикіл, ремонт дороги у с. Мала Рибиця тощо.

З приводу порушених проблемних питань очільник району дав роз’яснення і відповідні доручення.

«Своєчасне реагування на звернення громадян – пріоритетне завдання для влади. Цього вимагають від нас соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, його програма «Україна для людей»,- резюмував очільник району Микола ГУБА.