Районна газета

КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ ВЛАДИ

Згідно Закону України «Про звернення громадян», кожен громадянин має право звернутися до органу державної влади, місцевого самоврядування з заявою, зверненням, пропозицією по реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав, законних інтересів або з скаргою про їх порушення.

Для попереднього запису на особистий прийом до керівництва Краснопільської районної державної адміністрації можна звернутись за телефоном: 7-13-43, 7-20-99. Також звернення може бути надіслано поштою за адресою: 42400, вул.Мезенівська, 2,  смт Краснопілля, Сумська область.

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича при Сумській обласній державній адміністрації працює центр «Відкрита влада». Спеціалісти контактного центру оперативно приймуть звернення громадян, проконтролюють хід та термін їх виконання, нададуть відповідь заявникам.

ДУ «Сумський обласний контактний центр» працює п’ять днів на тиждень з 8-00 до 18-00.

Звернення громадян приймаються за телефонами: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м. Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

«Відкрита влада» - для всіх і кожного.