Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ДО МИРОПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

29 січня 2019 року голова Краснопільської районної державної адміністрації С.Хрупа спільно з першим заступником А.Петровим та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Лавріненко здійснили робочу поїздку до Миропільської територіальної громади з метою ознайомлення з ходом виконання створення належних умов  розвитку сільських населених пунктів

Під час робочої поїздки проведено зустріч з сільським головою О.Ординець та начальником відділу освіти, молоді і спорту, культури та туризму Н.Борозенець. В ході співбесіди О.Ординець наголосила на тому, що питаннями життєдіяльності територіальної громади має перейматися не тільки влада, а й особисто кожен житель села. 

Перебуваючи на території сільської ради керівництво району мало змогу провести прийому громадян. Найбільш актуальними питаннями громадян виявилися питання соціального захисту: надання роз’яснень по нарахуванню субсидій, пільг та компенсацій постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи   передбачених Законом України. Відповідно до вимог чинного законодавства начальником управління соціального захисту надано вичерпні роз’яснення з піднятих питань.