Районна газета

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С.ПЕТРУШІВКА, С.НАУМІВКА ТА СМТ УГРОЇДАХ УГРОЇДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Голова районної ради Віталій Савоненко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Хрупа провели виїзний прийом громадян у с.Петрушівка, с.Наумівка та смт Угроїдах Угроїдської селищної ради. Адже саме таке живе спілкування допомогає почути наболілі питання та проблеми людей, знайти шляхи їх вирішення.

Так основними проблемами мешканців громади є насамперед жахливий стан дорожнього покриття як по населених пунктах Угроїдської селищної ради так і до адміністративного центру району, функціонування магазину в с.  Петрушівка та якості хліба в с. Наумівка. Окремо акцентувалася увага на проблемі щодо вчасного отримання мешканцями селищної ради квитанцій на оплату за енергоносії, та ряду інших питань.

У ході робочого візиту було відвідано заклади соціальної сфери, де з колективами обговорено питання щодо ремонту кабінету лабораторії, будівництва гаража для транспорту селищної лікарської амбулаторії та виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт покрівлі Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Всі поставлені питання керівники взяли під особистий контроль для подальшого їх розгляду та розв’язання із залученням відповідних фахівців.