Районна газета

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ОСОЇВЦІ

1 березня голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Осоївської сільської ради.

Переважна більшість звернень стосувалась вирішення питань соціального захисту населення в тому числі і категорії учасників АТО. Зокрема до керівників району звернулася сім’я учасника антитерористичної операції щодо вирішення питання оформлення житлового будинку.

Далі Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович відвідали місцеву амбулаторію, де вони ознайомилися з ходом виконання робіт по облаштуванню фізіотерапевтичного кабінету, на оснащення якого були виділені кошти з місцевого та районного бюджетів.

- Сьогодні стоїть завдання якомога швидше завершити ремонтні роботи по даному об’єкту, щоб мешканці громади могли отримувати біль ширший спектр медичної допомоги, - наголосив Юрій Яремчук.

Побували керівники району і в Осоївському НВК. З його колективом вони обговорили стан проходження начального процесу, освітяни цікавилися питанням проведення в районі децентралізаційних реформ, зокрема умовами роботи сільських навчальних закладів в рамках об’єднаної громади.

- Нові освітні технології мають впроваджуватися як на рівні опорної школи, так і в сільській місцевості. З цією метою були виділені кошти наприкінці 2016 та на початку 2017 років задля оновлення матеріально-технічної бази закладу та придбання сучасного обладнання, - відповідаючи на запитання вчителів зазначив Юрій Яремчук.

Було також обговорено питання придбання мультимедійного обладнання та покращення роботи системи теплопостачання даного закладу.