Районна газета

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СІННІВСЬКОЇ ТА ЗАПСІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

16 листопада голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко провели виїзний прийом громадян Сіннівської та Запсільської сільських рад.

Як в Сінному так і в Запсіллі прийоми відбувались за участі сільських голів Олександа Гукова та Павла Влезька. Переважна більшість звернень стосувалась вирішення питань соціального захисту населення в тому числі і категорії учасників АТО. Зокрема, хвилює мешканців оформлення пільг та субсидій, враховуючи зміни умов та порядок їх надання. Мають місце, за словами громадян, затримки із отриманням повідомлень про результат призначення субсидії. Окремі жителі просили сприяння у наданні послуг соціального обслуговування. Ряд громадян озвучили невдоволення з приводу низького рівня орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

На більшість питань порушених в ході прийому громадян було надано вичерпні відповіді та консультації, вирішення окремих керівники району взяли під особистий контроль.

Цього ж дня в с. Миропілля керівники району провели робочу нараду з очільникамим Малорибицької, Запсільської, Сіннівської та Миропільської сільських рад де обговорили актуальні для майбутньої об’єднаної громади питання.

На території Сіннівської і Запсільської сільських рад також працював мобільний соціальний офіс. Консультації з питань соціального захисту надавав соціальний інспектор управління соціального захисту населення Половик Т.М.

Всього послугами скористалася 27 жителів сіл Миропілля, Запілля, Сінне, які отримали кваліфіковані відповіді щодо надання допомоги малозабезпеченим сім’ям, порядку обрахування субсидій.