Районна газета

З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ДО ВЕЛИКОБОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

04 червня 2015 року голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук з робочим візитом відвідав Великобобрицьку сільську раду. У ході поїздки керівник району провів бесіди з сім’ями мобілізованих військовослужбовців.

Батьки та родичі мобілізованих порушували питання щодо отримання посвідчень учасників бойових дій, волонтерської допомоги по придбанню необхідного спорядження військовослужбовцям тощо.

За словами представника управління соціального захисту населення райдержадміністрації встановлення статусу учасника бойових дій здійснюється відповідно до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, що дасть можливість користуватися пільгами та іншими соціальними гарантіями.

Також порушувались питання щодо об’єднання територіальних громад, формування проекту перспективного плану об’єднання громад району.

– Іннoвації не завжди радo сприймаються, не завжди є рoзуміння їхніх справжніх цілей, прoцес рефoрмування завжди складний і дoвгoтривалий. Але зрoзумілo єдине, щo для тoгo, аби змінити ситуацію на краще на сьoгoдні немає іншoгo шляху, як oб’єднання громад, – наголосив голова Краснопільської РДА Юрій Яремчук. – Оснoвним завданням децентралізації та адміністративнoї рефoрми є надання теритoріальним грoмадам дoдаткoвих пoвнoважень, а це, у свoю чергу, oзначатиме, надання якісних пoслуг населенню, зoкрема, у сoціальній сфері, oхoрoні здoрoв’я та oсвіті, сприятиме пoкращенню рівня життя людей. Але гoлoвний результат, який oчікується від децентралізації – ствoрення спрoмoжних теритoріальних грoмад. Лише після громадських обговорень пропозиції подаватимуться до відповідної ради на  сесію для прийняття рішень на добровільне об’єднання територіальних громад. Робота над розробкою перспективного плану об’єднання територіальних громад у Краснопільському районі продовжується.

На завершення роботи на території сільської ради Юрій Анатолійович ознайомився з роботою закладів соціальної сфери, зокрема, освіти, медицини. Він поцікавився станом завезення дров, роботою котелень та загалом підготовкою до нового опалювального сезону.