Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ РДА ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА ДО ТУРЇ ТА УГРОЇД

Живе спілкування із жителями населених пунктів району дозволяє тримати руку на пульсі життєдіяльності територіальних громад, жити проблемами громади, допомагати у їх вирішенні, підтримувати і активізовувати корисні справи громадськості у реалізації суспільно-важливих проектах і починаннях. Так вважає голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук, на цих принципах вибудовує свою роботу. З цією метою керівник району постійно здійснює робочі поїздки у територіальні громади, проводить особистий прийом громадян.

22 квітня він відвідав спочатку Тур’янську сільську раду. Тут голова РДА мав тривалу зустріч з дружинами та батьками військовослужбовців, призваних по мобілізації до навчальних центрів та в зону АТО, а також демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції. На прийом до Юрія Анатолійовича прийшли Л.О. Ковшова, чоловік якої служить у Гвардійську. Вона просила сприяння у отриманні пільг на житлово-комунальні послуги, завезенні дров тощо. Л.М. Степаненко клопотала допомогти у прискоренні процедури отримання для сина Максима посвідчення учасника бойових дій, а також у наданні земельної ділянки для ведення особистого господарства. Н.І. Забара з с. Миропільське прийшла на прийом із списком військового спорядження, яке так буде необхідне її племіннику Михайлу під час проходження служби в АТО. Це тактичні окуляри, рукавиці, розвантажувальний жилет тощо.

До проблем кожного з них Юрій Анатолійович підійшов з розумінням і бажанням допомогти у їх вирішенні. А ще керівник Краснопільщини радив батькам і дружинам воїнів, що повернулись із зони АТО, посприяти, щоб вони скористалися при бажанні можливістю пройти повне діагностичне обстеження, санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію.

Під час зустрічі з Тур’янським сільським головою Людмилою Гуцал Юрій Яремчук попросив прискорити розгляд на сесії сільради питання надання пільг на житлово-комунальні послуги, передбачених Програмою соціального захисту населення «Турбота» на 2014-2015 роки».

Голова райдержадміністрації взяв участь у саджанні дерев у сквері в центрі села. Озброївшись заступом, Юрій Яремчук разом з робітниками, які працювали на посадці дерев і кущів, придбаних у розсаднику Великобобрицького лісництва ДП «Краснопільське лісове господарство» посадив кілька лип. Потім керівник району відвідав місцевий НВК, спілкувався з адміністрацією освітнього закладу, також побував у фельдшерському пункті, де цікавився станом придбання медичного обладнання і меблів. Разом із Тур’янським сільським головою Людмилою Гуцал визначили пріоритетні завдання: завершення прокладання водопроводу протяжністю 1.4 км та закладання скверу в центрі села.

В Угроїдській селищній раді, як і в Тур’ї очільник району разом із заступниками начальників управлінь Пенсійного фонду у Краснопільському районі Оленою Лавріненко та соціального захисту населення Ігорем Данильчиком, котрі забезпечували роботу «мобільного соціального офісу» з питань пенсійного забезпечення та оформлення субсидії, теж провів прийом громадян, представників ГО «Відродження Угроїд»  та головного лікаря Угроїдської АЗПСМ. У ході якого розглядалися актуальні проблеми життєдіяльності селища. Зокрема, сприяння у наданні допомоги воїнам АТО. Демобілізованим, придбання обладнання для лікувального закладу, ремонту доріг, завезення дров для об’єктів соціальної сфери селища тощо.

«Незважаючи на складні часи та фінансову скруту, той, хто хоче дбати про розвиток територіальних громад, той діє та досягає позитивних результатів. Приклад цьому Тур’янська сільська рада. Тому з боку райдержадміністрації будуть активно підтримуватися всі ініціативи територіальних громад, трудових колективів, громадськості», – резюмував Юрій Яремчук.