Районна газета

ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН - НАЛЕЖНА УВАГА

17.03.2015 року в приміщенні Краснопільської райдержадміністрації відбувся особистий прийом голови РДА Юрія Яремчука.

Під час зустрічі було порушено земельні питання, питання працевлаштування інвалідів на посаду по квоті визначеною Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», працевлаштування на повну ставку рентген лаборантом.

Проблемними виявились питання підвищення тарифів на водопостачання, водовідведення та квартирну плату.

Варто зауважити, що 20 березня 2015 року о 14-00 в малому залі Краснопільського районного палацу культури відбудеться зустріч керівництва ТОВ «Теплоенерго», Краснопільської ЖЕД та Краснопільської селищної ради з громадськістю щодо надання роз’яснення про правила формування та причини підняття тарифів на водовідведення, водопостачання та утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Запрошуються всі зацікавлені жителі смт Краснопілля, які користуються вказаними послугами. Діалог громадськості з владою має бути постійним, адже це є запорукою хороших взаємовідносин між двома сторонами.

Для вирішення порушених питань Юрій Яремчук надав відповідні доручення та визначив контрольний термін їх виконання.

«Розгляд звернень громадян є важливим  і відповідальним аспектом у роботі Краснопільської районної державної адміністрації. Жодне звернення не залишається поза увагою. Бути уважним до проблем кожного громадянина – таке завдання я ставлю перед керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації», – наголосив очільник району.