Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ВІДВІДАВ МАЛОРИБИЦЬКУ ТА СІННІВСЬКУ СІЛЬСЬКІ РАДИ

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО, спільно з керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Малорибицьку та Сіннівську сільські ради, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільських рад і здійснено особистий прийом громадян.

Було розглянуто ряд питань, що стосувались життєдіяльності мешканців цих сіл, зокрема питання соціального характеру, своєчасної виплати пенсій та заробітних плат, земельні питання, турбують проблеми зайнятості населення.

На зустрічі з громадами сіл Анатолій МУЗИКАНТ звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Зазначив, що потрібно провести інвентаризацію котелень та розгляд їх можливості переводу на альтернативні види палива. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду, а також підготовці до опалювального сезону та ремонті дитячих садочків і шкіл. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

Заступник начальника, начальник слідчого відділення Краснопільського РВ ГУМВС України в Сумській області капітан міліції Олександр ГОРІЧЕНКО подякував за кошти, які були зібрані для працівників міліції, які беруть участь в АТО., також наголосив на тісній співпраці з прикордонниками та закликав звертатись до правоохоронних органів, обіцяючи швидке та якісне реагування на всі звернення.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Анатолій ПЕТРОВ ознайомив всіх присутніх на зустрічі із змінами в пенсійному законодавстві, розповів про своєчасність нарахування, перерахування та виплат пенсій, відповів на всі запитання і також провів прийом громадян з особистих питань.

Начальник управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Віктор КОТОВ ознайомив присутніх з правилами отримання соціальної допомоги та субсидії в селі, оголосив повноваження управління соціального захисту населення. Також наголосив на проведенні атестації робочих місць для права отримання пільг і пенсій.

Задля вирішення проблемних питань головам сільських рад дано доручення залучати фермерські господарства, підприємців, які розташовані на території даних сільських рад, спільно з керівництвом загальноосвітньої школи, сільської амбулаторії постійно проводити профорієнтаційну роботу для молоді, в місячний термін відпрацювати та втілити в життя схему вивозу сміття повулично, провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо доцільності переходу на альтернативні види палива, провести аналіз житлових приміщень на території сільської ради з метою надання житла для осіб, які прибули із Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецьк та Луганської області.